У Польщі після скандалу планують правила для перельотів VIP-персон

У Польщі після скандалу з авіаперельотами колишнього спікера Сейму ведеться підготовка нового законодавства, яке регулюватиме перевезення офіційних осіб.

Як пише “Європейська правда” з посиланням на “Польське радіо“, про це йшлося у понеділок на зустрічі у канцелярії прем’єр-міністра.

В обговоренні авіаперевезень, які стосуються президента, прем’єр-міністра та очільників Сейму і Сенату, взяли участь представники парламентських клубів і канцелярій президента й обох палат парламенту.

Очільник канцелярії прем’єр-міністра Міхал Дворчик повідомив про появу різних ідей на тему майбутніх правил.

“Ми після першого етапу консультацій. Найближчої п’ятниці будемо мати першу версію законопроєкту про організацію польотів найважливіших осіб у державі. Наступного тижня внесемо цей проєкт на офіційний законодавчий шлях, і проводитимемо консультації з парламентськими клубами”, – повідомив Дворчик.

Як додав Дворчик, рішення стосуватиметься того, хто може супроводжувати найважливіших осіб держави під час польотів. Проте, за його словами, є певність, що на борту повітряного судна не зможуть перебувати члени сім’ї, які не належать до офіційної делегації. Це ж стосується родин парламентарів. Досі таких обмежень не було.

Нагадаємо, напередодні парламентських виборів у Польщі в жовтні в сусідній країні спалахнув скандал довкола перельотів колишнього спікера Сейму Марека Кухцінського.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: