facebook

У Порошенка почали переклеювати борди з Путіним (ФОТО)

Після шквалу критики рекламу чинного президента Петра Порошенка, на якій він протиставляє себе президенту Росії Володимиру Путіну, почали замінювати.

Про це повідомляють користувачі соцмережі Facebook.

 

ФОТО З FACEBOOK ХС • ХАРЬКОВ

“Брюки перетворюються… Якби ще Петро так слухав нас про свої кадри, то ціни б йому не было. А, так, це правильно, звісно”, – коментує у соцмережі співголова Ради у Харківській реформаторській коаліції Дмитро Булах.

 

ФОТО З FACEBOOK ХС • ХАРЬКОВ

Схожої думки дотримується і депутат Дніпровської міської ради від “Самопомочі” Олександр Купрієнко.

“Були борди з Путіним. Стали борди без Путіна. Швидко виправили. Молодці. Якби так Порошенко слухав і реагував на запити суспільства усі 5 років. То виграв би вибори без проблем. Але він не міг цього робити. Оскільки  був впевнений, що живе на Олімпі. А звідти не чутно і не видно нікого. Та й взагалі там живуть безсмертні”, – написав Купрієнко.

Журналіст Іван Яковина звернув увагу, як швидко змінилася концепція штабу Порошенка.

“Найвідданіші прихильники Порошенка останні два дні дуже жорстко відстоювали думку, що борди з Путіним – це своєчасна, розумна і корисна ідея. Його штаб вранці 10 квітня навіть провів пресуху на тему “Чому ми не дебіли, як деякі тут подумали”. Загалом, серйозно встали на захист рекламної кампанії з путінською фізіономією. А тут – бац! Концепція змінилася. І мені знову цікаво вислухати їх версію”, – написав журналіст.

Інші юзери відзначають, що на їхніх вулицях продовжують висіти борди з Путіним.

 

Разом з тим, як повідомляє член Рада громадського контролю НАБУ Галина Янченко, у Києві невідомі домалювали на борді з Порошенком і Путіним знак рівності.

“Нивки, без Фотошопу. Чорні політтехнології, нагнітання страху та істерії повернулись бумерангом”, – написала Янченко.

 

Залишити відгук