Учасники акції проти ринку землі перекрили кілька вулиць у центрі Києва

Представники “Національного штабу захисту української землі” відновили акції протесту під будівлею Верховної Ради з вимогою не допустити прийняття законопроекту №2178-10 “Про обіг земель сільськогосподарського призначення”.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Деталі: Кілька сотень людей з числа об’єднань аграріїв, профспілок, а також націоналістичних партій зібралися на Площі Конституції.

Учасники акції блокують ряд автомобільних доріг в центрі Києва. Кілька десятків протестувальників перекрили перетин вулиці Цитадельної та вулиці Лаврської, перехрестя вулиць Липської та Інститутської.

Радіо Свобода

@radiosvoboda

У Києві біля стадіону “Динамо” блокують дорогу учасники протесту проти ринку землі. Затор розтягнувся до будівлі Кабміну

Вбудоване відео

На вулиці Грушевського рух повністю перекрито в напрямку урядового кварталу. У зворотному напрямку рух періодично відкривають, дозволяючи автомобілям проїхати.

Радіо Свобода

@radiosvoboda

Аграрії які виступають проти продажу землі перекрили деякі дороги в урядовому кварталі . Вони постійно ходять по пішохідному переходу

Вбудоване відео

Співробітники поліції забезпечують порядок під час проведення акції і направляють автомобілі в об’їзд.

Верховна Рада і будівлі парламентських комітетів перебувають під посиленою охороною Національної гвардії і Національної поліції.

Цьому передувало: Об’єднаний штаб захисту української землі повідомляв, що 14-17 січня у Києві під Верховною Радою проходитимуть акції протесту проти законопроекту №2178-10 про продаж землі.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: