facebook

В Івано-Франківську відбудуться слухання щодо коригування тарифів на тепло

Державне міське підприємство «Івано-Франківськтеплокомуненерго» повідомило, що 7 листопада у приміщенні підприємства відбудеться відкрите обговорення питань, які стосуватимуться коригування тарифів на послуги, які надає підприємство.

Про це сьогодні, 30 жовтня, повідомив власкор IA ZIK.

Зокрема, обговорюватимуть коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів.

Також йтиметься про коригування тарифів на послугу з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення і про коригування тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків, бюджетних та інших споживачів.

«Івано-Франківськтеплокомуненерго» попередньо спростовувало інформацію про підвищення тарифів. Як пояснював директор підприємства, жодного рішення про збільшення вартості опалення не прийнято і не приймається.

З початком цьогорічного опалювального сезону зміни вартості торкнулися абонентів приватної компанії СТЕК. Як наголосив міський голова Руслан Марцінків, місту довелося піти на такий крок, аби не залишити 27% жителів без опалення. Адже, за словами міського голови, СТЕК заявив, що без коригування тарифів не зайде в опалювальний сезон.

Мітки: ,

Залишити відгук