facebook

В Косові відкрили сучасний спортзал

Новий спортзал – це наймасштабніший проект Гуцульщини за останні десятиліття. Побудований він з «нуля» на базі Косівської ЗОШ №2.

Інформує Правда.Іф

Відкриття спортивного залу – радісна подія для косівчан, а особливо учнів. Адже, раніше їм десятиліттями доводилося проводити уроки фізкультури в невеликій кімнаті. Тепер ж вони мають новітнє приміщення з необхідним спортивним інвентарем.

«Тут займатимуться діти Косівської громади. До 5 години вечора – школярі матимуть уроки фізичного виховання, а після – відвідувати спортивний зал зможе ціла громада міста Косова», – розповів Микола Станіславович, вчитель Косівської ЗОШ.

Косівська ЗОШ побудована в 1969 році. А спортзалу тут не було 10 років. Консолідувавши зусилля народного депутата від округу й місцевої влади, вдалося залучити кошти з державного бюджету для реалізації сміливого проекту.

«Сьогодні Косів святкує напевно одну із найкращих подій в історії свого міста – це відкриття світлого, потужного спортивного комплексу. Ця подія народжувалася в кінці 2015 року. Мало хто вірив, що спортзал, який потребуватиме близько 9 мільйонів гривень вартості, може бути побудований. Але, як кажуть: «Хто стукає, тому відчиняють». Тож ми почали цей процес, об’єднавши зусилля державного й місцевого бюджету. І за три роки ми маємо цю гарну споруду», – заявив народний депутат України Юрій Соловей.

Відродження соціальної інфраструктури на цьому не обмежується. Починаючи з 2015 року на Косівщині відкрилися три нові дитячі садочки й чотири навчально-виховні комплекси. Два дитячі садочки перейшли у нове приміщення. А позаминулого року в селі Пістинь теж відкрився новий спортивний зал.

«Три роки тому район отримав за допомогою народного депутата від нашого округу і скерував кошти з державного бюджету на будівництво цього спортзалу. Всі ми знаємо, що Косівщина славиться своїми традиціями, звичаями, культурою, ремеслами та також має велику славну спортивну історію. А в цьому спортзалі буде готуватися наше спортивне майбутнє», – відзначив Павло Ванджурак, голова Косівської районної ради і додав, що тепер їхні учні матимуть більше можливостей для спортивних тренувань, щоб представляти Косівщину на змаганнях різних рівнів.

«Бажаю, щоб Косівщина на цьому не зупинялася і ця подія стала початком великих відкриттів у нашому гуцульському краю. Цьому всьому буде сприяти косівська влада», – запевнив Віталій Кічеряк, голова Косівської РДА.

Мітки:

Залишити відгук