facebook

Вакарчук вступить у президентську гонку

Беззаперечно, одна з інтриг цієї президентської кампанії – балотуватиметься фронтмен «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук на найвищу посаду в країні чи ні. Восени минулого року співак, відігравши 74 концерти, несподівано оголосив річну паузу у своїх виступах. Пізніше своє рішення пояснив тим, що поїхав вчитися в Стенфордський університет США.

Про це пише Західний аргумент

Вже тоді у багатьох його шанувальників склалося враження, що це не з проста. Таку ж думку згодом почали озвучувати і різні політичні оглядачі. Мовляв, музикант поїхав вчитися задля президентської посади. Це швидко підхопили і відомі в країні люди, і соцмережі, а медіа дістають співака питанням, коли він врешті оголосить про висунення.

Врешті, як пишуть колеги з видання LIGA.net, посилаючись на власні джерела у політичних колах, стало відомо, що Вакарчук вступить в президентську кампанію. Щоправда, наразі невідомо, в якій ролі – на розігріві чи як хедлайнер.

За даними одразу декількох джерел видання, Святослав Вакарчук заявить про рішення брати участь в президентських виборах в кінці року, але дату наразі тримають у секреті. Більше того, в оточені Вакарчука кажуть, що «це буде як відкривання шампанського: шумно і несподівано».

Нагадаємо, що у вересні відбулася закрита зустріч з послами Великої сімки і Євросоюзу, де музикант нібито пообіцяв дипломатам піти на вибори. Він вже не заперечує президентських амбіцій, зізнається, що йому подобається тримати інтригу і просить лише набратися терпіння. Крім того, на форумі YES у кулуарах Вакарчук зізнався журналістам, що вже має сформовану команду. Щодо більшого – поки пообіцяв зберігати обітницю мовчання.

До слова, політичну кар’єру музикант вперше спробував після Помаранчевої революції. Тоді Святослав Вакарчук протримався в парламенті один місяць в президентській фракції НУНС і склав повноваження через «аморальну боротьбу за владу врозріз з національними інтересами».

Згодом, у 2014 році, в Донецьку зізнався студентам, що даремно пішов і готовий повернутися. Після Революції гідності музикант з ентузіазмом поринув у читання лекцій креативного класу, грав на знос концерти і їздив в зону АТО. Вакарчук проповідує демократію і справедливість, критикує владу за відсталий держапарат і корупцію. Публікує власні роздуми і радить, як треба реформувати країну.

Залишити відгук