Волонтери передали медпрацівникам Івано-Франківського обласного клінічного кардіологічного центру захисні костюми: фотофакт

Волонтери передали усім працівникам Івано-Франківського обласного клінічного кардіологічного центру сучасні та безпечні костюми захисту, пише Правда.іф.

Про це повідомив лікар-кардіолог Івано-Франківського обласного кардіоцентру, доктор наук Андрій Витриховський.

“ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА І ОБЛАСТІ .. ХОЧУ ПОДІЛИТИСЯ ДУЖЕ ПРИЄМНОЮ НОВИНОЮ, СЬОГОДНІ ДЛЯ ВСІХ БЕЗ ВИКЛЮЧЕНННЯ ПРАЦІВНИКІВ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО КЛІНІЧНОГО КАРДІОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ (І ТЕХНІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ, МЕДИЧНОГО ПЕРСОНАЛУ) І ВІДПОВІДНО ЗАДЛЯ БЕЗПЕКИ ПАЦІЄНТІВ ЗАВДЯКИ УЧАСТІ В ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ МАРАФОНІ БЛАГОДІЙНОСТІ- ВІД ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ “РАЗОМ ПРОТИ COVID 19”, ФОНДУ «УКРАЇНСЬКА БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ», МАРАФОНУ ЗА УЧАСТЮ ЗІРОК ШОУ-БІЗНЕСУ « ТИ НЕ ОДИН», ЯКИЙ ПРОХОДИВ НА ТЕЛЕКАНАЛІ 1+1, ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ТЕРИТОРІЯ ДОБРИХ СПРАВ» ВОЛОНТЕРОМ НАТАЛЕЮ ПЕРЦОВИЧ БУЛО ПЕРЕДАНО ЕВРОПЕЙСЬКІ СУЧАСНІ, БЕСПЕЧНІ ( РІВЕНЬ ЗАХИСТУ 6) ТА ЗРУЧНІ В ПЛАНІ РОБОТИ КОСТЮМИ ЗАХИСТУ PREMIER CA-506. І ЗІ СЛІВ ВОЛОНТЕРІВ , ЦЕ НЕ ОСТАННЯ ЇХ ДОПОМОГА. ДУЖЕ ВАМ ВДЯЧНІ ..”, – ЙДЕТЬСЯ В ПОВІДОМЛЕННІ.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: