facebook

Вєрка Сердючка йде у президенти

Шоумен заявив, що не бачить нічого страшного в тому, щоб бути третім після Вакарчука і Зеленського

Український артист Андрій Данилко розповів про свої президентські амбіції. За його словами, він не бачить нічого страшного в тому, щоб претендувати на президентське крісло після Святослава Вакарчука і Володимира Зеленського. Про це він розповів в інтерв’ю KP.ua.

«Я нічого в цьому страшного не бачу, якщо я буду третім. Бог любить трійцю. Було б добре. Ну, давайте я подумаю. Мене якось запитали, якби серед кандидатів не було Володі і Славіка, напевно, це було б нерозумно , а так…», – зазначив Данилко.

Він також додав, що не вважає перешкодою невміння висловлюватися англійською мовою.

«Але ви ж не професіонал, мову не знаєте» – кажуть. Я мову знаю, у мене немає досвіду спілкування. А вам з професіоналом краще жити стало? Ну а толку, що він «вільно розмовляє українською». У вас вже метро по 8 гривень!», – підсумував артист.

Також Данилко вкотре прокоментував чутки про свій відхід зі сцени. Він наголосив, що не завершує кар’єру, а просто дає останній тур, після якого може бути і повернення на сцену.

«Це як у групи Scorpions. Вони вийшли на пенсію, а потім такі збори пішли, що вирішили продовжити кар’єру», – сказав шоумен.

Залишити відгук