“Я хочу тільки вибачитись, я не хотів цього” — водій, який спричинив ДТП на Майдані

У центрі Києва водій Land Rover спочатку врізався у машини, а потім в’їхав у натовп у пішохідній зоні на Майдані Незалежності.

Водій Land Rover Юрій Назаренко вибачився перед постраждалими та розповів, що ніколи не втрачав свідомість раніше, пише Фіртка з посиланням на Суспільне.

“Взагалі в житті стала така Стелла, яка відділила одне життя від іншого. Я хочу тільки вибачитись, я не хотів цього. І тепер у мене життя друге стало”, – розповів після засідання Назаренко.

За його словами, він водить автівку з 1977 року.

“Мені байдуже моє здоров’я, я хочу тільки допомогти тим людям, які постраждали. Я їжджу з 77 року, ніколи не були втрати свідомості. Я просто втратив свідомість. Я виїжджав з Михайлівської ліворуч, і все”, – зазначив він.

Окрім того, Назаренко розповів, що після аварії його намагалися побити люди, які думали, що він був п’яний.

“Я не ображаюсь на людей, які мене навіть били, думали, що я п’яний, а я хворий був. Вибачте. Я сподіваюся на експертів, які розберуться, що сталося. Я не спав всю ніч, тільки думав про це, як це сталося. Все наче якийсь страшний сон наснився, і тільки проведу руками – і цього не буде. Але, на жаль…Вибачте”, – відзначив підозрюваний.

Назаренко наголосив, що раніше ніколи не втрачав свідомість.

“Я до цього їздив – все чудово. Ще перед цим у мене пульс міряли – ніяких питань. Я навпаки думав: дякувати тим лікарям, які мені допомогли, трошки продовжили життя”, – відзначив він.

Під час засідання суду 31 жовтня про обрання запобіжного заходу Назаренку, його лікар розповів, що у його пацієнта був інсульт. 19 жовтня його прооперували, а потім був реабілітаційний період.

Чоловіка виписали 26 жовтня, а 30 – він повторно приїздив на огляд. Лікар зазначив, що стан пацієнта після реабілітації був нормальний, і особливих заборон на керування автомобіля не було, а водій сам має вирішити чи здатний він керувати автівкою.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: