З понеділка Укрзалізниця закриє продаж квитків у Франківську

За рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Укрзалізниця припиняє продаж квитків із окремих залізничних станцій.

З 00:01 19 жовтня буде закрито продаж квитків із залізничних станцій: Івано-Франківськ, Дубно, Здолбунів, Тернопіль, Хмельницький, Славута-1, Волочиськ, Дунаївці, ім. Т.Шевченка, інформує Фіртка з посиланням на пресслужбу УЗ.

Станція Івано-Франківськ: № 1/2 Костянтинівка — Івано-Франківськ; № 7/8 Київ — Чернівці; № 15/16 Харків — Рахів; № 43/44 Івано-Франківськ — Київ; № 136/135 Одеса — Чернівці; № 217/218 Київ — Рахів; № 702/701 Львів — Чернівці; № 749/750 Київ — Івано-Франківськ.

До врегулювання ситуації зазначені поїзди прослідують без посадки пасажирів. Висадка буде проводитися за встановленим порядком.

“Зауважуємо, що у разі відмови пасажира від поїздки до відправлення поїзда та не пізніше 1 години після його відправлення зі станції зазначеної у проїзному документі, повернення платежів за такі проїзні документи проводиться в повному об’ємі пунктами продажу або через електронні канали зв’язку в «особистому кабінеті користувача”, – йдеться в повідомиленні.

Нагадаємо, Івано-Франківськ знову в червоній зоні.

Варто додати, що очільник міста під час онлайн-включення повідомив, що поїзди працюватимуть у звичному режимі.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: