facebook

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ДЕПУТАТ НАЗИВАВ УКРАЇНУ «ТЕРИТОРІАЛЬНИМ НЕДОРОЗУМІННЯМ»

Ще на початку листопада співробітники Управління СБУ в Закарпатській області оголосили офіційне застереження діючому депутату Хустської районної ради від «Опозиційного блоку», екс-заступнику голови Хустської РДА часів режиму Януковича Віталію Дулкаю.

Інформує Західний аргумент

На депутата до правоохоронних органів поскаржився місцевий активіст Віталій Грегор.

Річ у тім, що депутат Дулкай не раз поширював на своїй особистій сторінці в соціальній мережі Facebook антиукраїнські публікації з очевидною сепаратиською і українофобською тематикою. Зокрема, називав Україну «териториальным недорозумением», а учасників Революції Гідності – «стадом баранів»,  – написав у своєму блозі пан Грегор.

Тож районного депутата Хустщини офіційно застерегли від вчинення будь-яких дій, які можуть призвести до вчинення злочинів проти основ національної безпеки України. Після чого депутат-українофоб був змушений видалити ці антиукраїнські публікації.

Окрім того, даний депутат поширював на своїй сторінці також публікації із забороненою комуністичною символікою, що є злочином за ст. 436-1 КК України. Тому УСБУ додатково направило до закарпатської поліції матеріали для реагування.

 

Залишити відгук