Город

Чому саджу бульби з горохом. Збільшую урожай картоплі

В цьому році картопля посадили 10 травня. Посадку проводили на місці, де в минулому році підняли цілину. На цьому місці земля стояла під чорним паром, тому грунт досить родюча. Розповім детальніше, як садили картоплю, і навіщо в лунку з бульбою додавала горох.

Навіщо при посадці картоплі кладу горох.

При посадці картоплі в кожну лунку кидала горох. Для такого способу вирощування картоплі я придбала овочевий горох в спеціалізованому магазині, де продаються насіння. Завдяки цьому зеленому удобрення я вже не перший рік збираю хороший урожай картоплі.

Що дає горох при вирощуванні картоплі:

  • Збільшує урожай картоплі,
  • Горох рихлить грунт,
  • Горох насичує грунт азотом, фосфором, гумусом,
  • Зелене добриво перешкоджають росту бур’янів.

При такому способі вирощування я збираю не тільки великий урожай картоплі, але і маю великий урожай смачного гороху. Цей горох сушу на зиму, а зелень використовую в якості корму тваринам.

Як підготували город для посадки картоплі.

Навесні, як тільки земля підсохла, ґрунт підготували до посадки. Спочатку город розрівняли трактором з культиватором. Культиватор розрівняв грудки землі і витягнув великі грудки дерну, де був не перепрілий за зиму пирій.

Після цього трактором з плугами нарізали борозни. Трактор ми нещодавно купили, тому спокійно розробляли ділянка практично цілий день. Щоб земля була пухкою, а борозни рівні. Адже за цим борознах влітку буде обробляти картоплю. На наступний день після підготовки городу посадили картоплю.

Отже, на

А також в лунку з бульбами додавала горох. Горох, як вже зазначила вище, не дозволять бур’янам зростати, і наситить землю поживними речовинами. Завдяки чому виростає великий картопля.

З посадкою картоплі ми підгадали так, щоб встигнути до дощів. Для цього я дивлюся за прогнозом погоди. Посадили картоплю 10 травня, а вже до вечора 11 травня пройшов дощик. Це добре, оскільки при вологому і теплому ґрунті бульби швидко зійдуть, і почне рости бадилля.

Ставте будь ласка лайки, підписуйтесь на канал, щоб не пропустити мої нові публікації!

Діліться у коментарях, як садите картоплю?

Ще більше дивіться, підписуйтесь і коментуйте

Читайте також: