Діти

Потрібна дитині “дитяча” дитяча кімната?

Потрібна дитині своя кімната? Я вважаю – не просто потрібна, а необхідна. У мене в дитинстві її не було, і мене цей факт досі засмучує (хоча зараз у мене є квартира), а в дитинстві я його чомусь дуже соромилася.

Але чи потрібна дитині дитяча?

Ну ось ці кімнати принцес, капітанів,

Навіщо батьки облаштовують такі дитячі? Хочуть як краще.

  • Щоб дитині було весело. Адже дітям завжди має бути весело, байдуже, що там собі думає цей засранець. Хто посміє сумувати в кімнаті з клоунами?

Твоє обличчя, коли побачив дитячу з клоунами

  • Щоб показати свою любов. Поважна причина. І я далеко не любитель приказок про вирощування на галявині. Але якось старомодно вважаю, що любов до дитини виражається не барахлом. У всякому разі, не потрібно ставити на перше місце.

А як ще пояснити, що вона принцеса?

  • Щоб розвивалася фантазія. Хм. . . А якщо він і так вже поміщений “на корабель”, чого там розвивати? Змусити себе абстрагуватися від морської теми і придумувати собі інші ігри? Фантазія розвивається від читання хорошої дитячої літератури, від різних творчих занять, а не від корабликів скрізь.

Хочеш не хочеш, а треба грати у капітана

  • Туди ж відносяться ці жахливі ліжка у вигляді машин. Навіщо ліжко у вигляді чогось, якщо є ліжко у вигляді ліжка? А потім торти у вигляді сонечок, салати у вигляді тигрячої морди, наливні 3d-підлоги – так-так, смак виховується з дитинства, його відсутність – теж.

Комбо жахливих ідей для кімнати дитини

Знаєте, що мені нагадують ліжка-машини? Ось це:

Ліжко – консервна банка

4. Щоб було зручно. Це сама підступна причина купити готову “дитячу”! Я завжди за зручність і функціональність. Але хто сказав, що для цього потрібні закарлюки, драбинки-чудесенки, ліжка під столами і столи під ліжками? Тісно? Ці створені в п’яному маренні шедеври не економлять, а зжирають місце. Створюють якийсь неподільний моноліт, який колом встає посеред невеличкої кімнатки, кімнатка давиться і жалібно пищить (це вже Чехов написав, але теж про ці самі дитячі).

Поєднання кольорів саме по собі жахливе, але і сама незручна конструкція

Ні один предмет меблів неможливо пересунути, поміняти місцями (ось “роздолля для фантазії дитини – роками жити без можливості посунути тумбочку). Всі сценарії діяльності суворо регламентовані, і ким – не дитиною, не батьками, а диво-майстрами компанії з виробництва найстрашнішою на світі меблів.

Тут зібрали всі: і веселенькі кольору, і вигини, та “економію” місця, і кутовий шафа, який неможливо відкрити

Хороші ідеї для кімнати дитини:

  • Проста скромних габаритів меблі: стіл у вигляді столу, ліжко у вигляді ліжка. Без “веселеньких” фасадів, без стилізації під щось. Не набором, а окремими предметами. Сучасна.
  • Різні відтінки, а не все рожеве або всі бежеве/блакитне/зелене.
  • Якщо дитина маленька, а кімната достатньо простора – вігвам або будиночок. Діти люблять в них ховатися (майже як хом’ячки). Підлітку – крісло-мішок.
  • Всі прикраси на стіни (картини, постери) – і прикрашають, і місця не займають.

Всі. Так вийде гарна, затишна, нормальна кімната для людини.