Успіх

6 причин, чому ваша кар’єра важлива в житті

Скільки часу ви повинні приділяти своїй кар’єрі? Чи дійсно вона така важлива? У цій статті я досліджую реальний вплив кар’єри на життя людини.

На вашому шляху до пошуку роботи, що приносить задоволення, друзі та близькі можуть сказати вам, що це марна справа. Вони будуть стверджувати, що є більш важливі речі. Вони скажуть, що робота і гроші – це поверхневі заняття.

Це все одно що сказати, що ходити в спортзал неважливо, тому що зовнішність не має значення. Це просто не має значення. Крім зовнішнього вигляду, є ще кілька переваг фізичних вправ – більше енергії, поліпшення настрою, поліпшення сну, зниження стресу і т. д.

Кар’єра так само важлива, як і будь-який інший аспект життя. І ми не можемо залишити без уваги ні одну з основних сфер нашого життя, будь то кар’єра, стосунки, здоров’я або фінанси.

У цій статті ми розглянемо вплив кар’єри на благополуччя людини. Важливо володіти цими знаннями, тому що на шляху до повноцінної роботи ми неминуче стикаємося з перешкодами. Одна річ, яка може допомогти подолати ці перешкоди, – це знання того, чому кар’єра так важлива в житті.

1. Кар’єра – це велика частина вашого життя

Якщо не враховувати сон, то ваша робота становить практично половину вашого життя. І це не мало. Так що якщо ваша робота – це те, що ви або ненавидите, або байдужі до неї, то це приблизно половина вашого життя, яку ви або ненавидите, або байдужі до неї. Недобре.

Ми проводимо на роботі значну кількість часу, тому важливо переконатися, що цей час не вбиває вашу душу.

Простого факту, що кар’єра займає значну частину життя людини, має бути достатньо, щоб переконати його у важливості. Будемо продовжувати.

2. Вона впливає на те, ким ви є вдома

Якщо ви думаєте, що ваша робота не впливає на те, ким ви є за межами офісу, подумайте ще раз.

Багато людей, які ненавидять свою роботу, також розвивають нездорові звички. До таких звичок можна віднести емоційне харчування, алкоголь, наркотики, телевізор, депресію або просто швидкість гніву.

Коли наша робота не приносить задоволення, нам треба якось справлятися з цим. Ці механізми подолання можуть мати значні негативні наслідки. Вони припускають відхід від проблеми, замість того щоб вирішувати її безпосередньо.

Кар’єра, яка відповідає тому, хто ви є, зробить вас енергійним, позитивною людиною і покращить ваше життя поза роботою. Ваші друзі і сім’я помітять різницю між тим, коли вам подобається те, чим ви займаєтеся, і коли ні.

3. Це частина вашої особистості

Коли я зустрічаю когось на вечірці, вони неминуче питають: “Чим ви займаєтеся? “.

Зверніть увагу, як вони це запитують. Вони не запитують “Чим ти займаєшся за гроші? ” або “Чим ти займаєшся на роботі? “. По суті, вони запитують: “Чим ти займаєшся в житті? “.

Раніше я ненавидів це питання. Це тому, що я ненавидів те, що робив. Не дивно, що більшість із нас дратується, коли їх запитують, чим ми займаємося – ми не можемо відповісти з гордістю.

Кар’єра – це велика частина нашої особистості. Зазвичай у нас більше однієї особистості. Я ідентифікую себе зі своєю роботою, але я ідентифікую себе як людину, яка любить вчитися, як людини, яка займається фітнесом, як друга, сина, брата і т. д.

Робота – це одна з найважливіших складових нашої ідентичності. Це перше питання, яке ми задаємо і отримуємо при знайомстві. Це відбувається тому, що це одна з найбільших частин нашого життя. Вона майже визначає все інше.

З усіх ваших особистостей саме на неї ви витрачаєте більше всього часу. Тому не варто нехтувати цим питанням.

4. Вона дає напрямок і мету

Коли я займався роботою, яку ненавидів, я відчував себе пригніченим, але і не міг уявити собі майбутнє, де я буду займатися улюбленою справою. Мені здавалося, що у мене немає напрямки, що я буду займатися ненависною роботою все життя.

Як люди, ми потребуємо відповідальності. Ми робимо все можливе, коли на нас розраховують люди. Нам потрібно відчувати, що наші дії змінюють світ на краще.

Робота забезпечує напрям і мету нашого життя. Виконуючи роботу, ми знаємо, що є спільнота людей, які розраховують на нас. Місце, де ми потрібні. Місце, де те, що ми робимо, має значення.

5. Робота буде визначати вашу соціальне життя

Коли я підробляла вчителем, я дивилася на інших вчителів і розуміла, що ця професія не для мене. Я думала не про роботу, а про людей, з якими мені довелося працювати. Перш за все, дозвольте мені сказати, що у вчителів немає нічого поганого, багато хто з моїх кращих друзів – вчителі! Просто в тих школах, де я працювала, більшість з них, здавалося, були задоволені тим, що ходять на роботу, повертаються додому, а потім починають наступний день спочатку. Ще одна річ, яка мене дійсно лякає, полягала в тому, що ніхто з них не любив свою роботу – все тільки скаржилися на дітей. Це був тільки мій власний досвід.

Коли я знайшла роботу в компанії-початківця, де була здорова культура, я відчула, що потрапила в правильне місце. Я і мої колеги намагалися постійно самовдосконалюватися. Мій начальник давав мені читати книги з самовдосконалення. Мої колеги ділилися надихаючими цитатами. Ми вели важкі, але важливі розмови.

Багато людей, яких ви зустрінете і з якими ви будете спілкуватися, будуть пов’язані з роботою. Люди, з якими ви працюєте, також (сподіваюся) стануть вашими друзями. Так що якщо ви працюєте на роботі, яку ви ненавидите, то люди навколо вас можуть бути не кращими для оточення.

6. Знайти свою пристрасть – це моральний обов’язок

Останнє може видатися дивним, але це найпростіша і найбільш важлива причина, яку я можу вам привести. Якщо ви не знайдете те, в чому ви краще розбираєтеся і для чого призначені, ви заперечуєте своє справжнє “я” і робите світ трохи похмуріше.

Коли ми не займаємося улюбленою справою, наше життя починає повільно руйнуватися. Люди компенсують відсутність любові на роботі тим, що п’ють, їдять або витрачають час на інші безглузді заняття. Стівен Кінг говорив, що якби він не став письменником, то був би алкоголіком. Письменство, пристрастю всього його життя, згуртувало його і зробило сильнішими.

Пошук своєї пристрасті має вирішальне значення не лише для вас самих, він впливає на вашу сім’ю, друзів, відносини і світ в цілому. У вас є дар, який потрібен світу, і не розвивати його – означає позбавити світ від цього дару.

Як сказав Роберт Грін у книзі “Майстерність”, “це питання життя і смерті”.

Зрештою, пошук повноцінної роботи не обов’язково повинен зайняти все життя, але він вимагає терпіння. На вашому шляху у вас буде робота, яку ви будете ненавидіти. Але якщо вони є сходинкою до роботи, від якої ви без розуму, то вони важливі.