facebook

Безвізом з ЄС скористалися понад 1 мільйон українців

Безвізовим режимом з країнами Європейського Союзу з червня 2017 року скористалося понад мільйон громадян України.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook президент Петро Порошенко.

Безвізовим режимом з країнами Європейського Союзу, починаючи з червня 2017, вже скористалися більше мільйона українців! #Безвіз

Опубліковано Петром Порошенком Понеділок, 30 липня 2018 р.

Державна прикордонна служба України нагадала, що 500 тисяч поїздок громадянами України до Євросоюзу було зафіксовано в середині травня. Відтоді потік громадян, які користуються правами безвізу, постійно зростає.

“Значне збільшення пасажиропотоку до країн ЄС пов’язано, як і прогнозувалось, з початком туристичного сезону, відпусток, коли з’являється можливість відвідування різноманітних фестивалів, концертів, друзів та рідних тощо. Крім того, з липня по вересень щорічно європейські країни відзначають гарячий попит на відвідування абітурієнтами та студентами своїх навчальних закладів”, – зазначили в ДПСУ.

Загалом активний рух в рамках безвізу відмічається в пунктах пропуску для повітряного сполучення. На сьогодні авіаподорожі до ЄС обирають близько 35% українців.

Також популярнішим напрямком для перетину кордону безвізовиками залишається Польща. Саме через неї до країн Євросоюзу потрапляє переважна кількість українців.

 

 

Мітки: ,

Залишити відгук