Спорт

Чому кардіо потрібно робити після силового тренування

Сьогодні ми розповімо, чому кардіо вправ будуть набагато ефективнішими, якщо їх виконувати після силового тренінгу.

Чому кардіо краще робити після силового тренування

Після силового тренування в організмі залишається мінімальна кількість вуглеводів (енергії), тому після таких занять буде сприяти більшій спалювання зайвих жирів.

Ті, хто займається професійно спортом знають про це секреті, тому завжди роблять кардіо після силових тренувань (ходять швидким кроком, бігають, використовують еліптичний або велотренажер і ін). Такий же ефект дають кардіо вправи, якщо їх виконувати на голодний шлунок, тобто тоді, коли в організмі частково або повністю відсутня енергія (вуглеводи). Тому багато хто починає свій ранок з кардіо (біг, велоезда і т. п. ), щоб по максимуму спалити жир. Щоб разом з зайвим жиром не втратити м’язову масу, бажано виконувати кардіо низької інтенсивності (повільний біг або швидка ходьба). Це допоможе зберегти м’язи, і в той же час спалити зайві жирові запаси. Для кращого захисту м’язів можна приймати амінокислоти БЦАА, які складаються з трьох незамінних (лейцин, ізолейцин, валін). Вони будуть сприяти запобіганню м’язів від руйнування.

Оптимальний час занять кардіо – 60 (і більше) хвилин, так як процес жіросжіганію запускається не відразу. Тіло спершу просто розігрівається, тому, чим довше ви займаєтеся, тим більше спалюється жир. Якщо ви новачок, то почніть з малого, наприклад, за 15 хвилин кардиотренинга.

Також не варто забувати про стан свого здоров’я, так як не всі можуть виконувати ті чи інші вправи, тому обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Порада: не їжте відразу після занять продуктів, так ви продовжите процес жиросжигания в організмі. Протримаєтеся хоча б годину, а краще півтора, і тільки потім з’їжте що-небудь для енергії (складні вуглеводи).

Тепер ви знаєте, чому кардіо вправи краще виконувати після силових.