Кохання

“Чорна любов”. Кого люблять Кемаль і Нихан в реальному житті

Подивившись знаменитий турецький серіал “Чорна любов”, я закохалася у всіх акторів і навіть актрис. Турецькі зірки такі красиві, просто очей не відірвати. Причому підкуповує їх природна краса. Дуже була здивована, що всі актриси серіалу без нарощених вій, волосся і силіконових грудей. Ну це було видно наочно, за що вони ще більше викликали захоплення. Лише декоративна косметика на природному особі, красиво укладене волосся без наворотів і звичайно костюми. Моделі одягу акторів серіалу так елегантні, красиві і ніжні, що хочеться тут же скопіювати їх образи і приміряти на себе. Втім дивіться самі.

А тепер детальніше про головних героїв серіалу “Чорна любов”

Бурак Озчивит

Народився в Стамбулі. Йому 35 років. Працював моделлю з 2003 – 2007 рр. Всесвітню популярність здобув, зігравши в таких серіалах, як “Чудовий вік” і “Корольок – пташка співоча”. До речі там він знімався зі своєю майбутньою дружиною Фахрие Эвджен.

У 2019 році у них народився син по імені Каран.

Напевно важко доводилося дружині Бурака миритися з численними прихильницями. Мало їх, так ще і його партнеши по серіалу просто блестают красою. Наприклад, турецька красуня Неслихан Атагюль.

Неслихан Атагюль

Неслихан народилася в Стамбулі. Їй 27 років. З юності дівчина працювала моделлю. Потім почала зніматися в серіалах. Свою любов Неслихан знайшла на зйомках серіалу “Два обличчя Стамбула”. Її обранцем став Кадір Догулу. Актриса в житті зовсім не користується косметикою і сміливо викладає в соціальних мережах свої

Кадір дуже ревнивий. Є цікавий факт, що на зйомках “Чорної любові” Кадір дуже ревнував Неслихан до Бураку. Вони так реально грали любов, що він починав вірити в це. З-за цього акторам доводилося знімати сцени окремо, а потім монтувати, якщо це було можливо. Завдяки цьому, на знімальному майданчику складалася напружена атмосфера, що вплинуло й на відносини між акторами Бураком Озчивитом і Неслихан. В житті вони зовсім не спілкуються. Так дивно і прикро, бо вони всім дуже сподобались.

Хазал Филиз Кючюккесе

Дівчина не менш популярна, ніж її колеги. Широку популярність отримала звичайно ж завдяки “Чорної любові”, зігравши на початку любу сестричку Кемаля (Бурак Озчивит) Зейнеп, ну а пізніше розважливу і рішучу інтриганку, готову на все заради свого кохання. Актриса вийшла заміж за актора Туан Тунали.

Туан зробив пропозицію руки і серця Хазал в дуже оригінальній подачі. Під час зйомок серіалу, він подзвонив їй і повідомив, що будинок, в якому вони живуть затоплений і їй доведеться приїхати цю ж хвилину туди. Хазал зірвалася на місце затопа. Приїхала, а там барвисті свічки, гарний торт і романтична обстановка. На запитання ти вийдеш за мене заміж, Хазал звичайно ж відповіла “Так”.

А ось екранної любов’ю Хазал в серіалі “Чорна любов” був актор Каан Урганджиоглу, зіграв лиходія Еміра.

Каан Урганджиоглу

Каан – один із затребуваних акторів Туреччини. Йому 39 років. Після низки бурхливих романів, він знайшов свою любов. Скромній дівчині Зейнеп Оймак вдалося утримати біля себе красеня-ловеласа. Здається справа закінчилося весіллям.

Ну і не можу пройти повз красуні Меліси, яка зіграла в “Чорній любові” розлучницю Кемаля і Нихан, Асу.

Меліса Асли Памук

Красуні 29 років. Турецька модель і актриса голландського походження. В 2011 році вона стала Міс Туреччина. Після цього знялася в серіалі “Між небом і землею”. Своє особисте життя Меліса не афішує. Тому то й не можу надати інформацію про її обранця і відповідно

Правда ж актори і актриси Туреччини дуже красиві? А хто Вам більше сподобався зовні?