Десятки обурених підприємців зібрались під будівлею Франківської ОДА, вимагаючи скасувати заборону на проведення масових заходів ФОТО

30 липня на регіональній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення заборонити на території області проведення масових заходів.

У відповідь на це рішення вранці третього липня більше сотні підприємців зібралися під Івано-Франківською ОДА.

За словами депутата Івано-Франківської міської ради Сергія Палійчука, до нього звернулися підприємці, які займаються сферою послуг. Усе через заборону на території області проведення масових заходів (весілля, дні народження, хрестини, поминальні обіди тощо) в закладах громадського харчування всередині приміщень за участі більше десяти осіб, яку прийняли на регіональній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій .

 «ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ ПОТЕРПАЮТЬ. НЕМАЄ ЧІТКОГО РОЗ‘ЯСНЕННЯ. КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ МАЮТЬ БУТИ З РОЗУМОМ. ЛЮДИ СТУРБОВАНІ Й ЗБЕНТЕЖЕНІ», – КАЖЕ ПАЛІЙЧУК.

Депутат додав, що на сесії міської ради, яка відбуватиметься третього липня, звернеться до мера, аби заява про скасування заборони масових зібрань потрапила до очільника облдержадміністрації Віталія Федоріва, аби той, своєю чергою, скликав комісію, на якій переглянули б заборону.

«МИ СТВОРИЛИ РОБОЧУ ГРУПУ, ЯКА МАЄ СВОЇ НАПРАЦЮВАННЯ. МИ РОЗУМІЄМО, ЩО ЕПІДЕМІЯ, АЛЕ В РІШЕННІ НЕМАЄ ЧІТКОГО РОЗ‘ЯСНЕННЯ. ТІЛЬКИ НЕДАВНО ВІДКРИЛИСЯ, ВИТРАТИЛИ ВЕЛИКІ ГРОШІ Й ТУТ ЗНОВУ ОБМЕЖЕННЯ», – ЗАЗНАЧАЄ ПАЛІЙЧУК, ПИШЕ “ГАЛКА”.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: