Деяким областям “світить” жорсткий карантин, але є шанс на літо без карантину

У деяких областях України можуть запровадити жорсткий карантин із 22 червня в разі поганої епідемічної динаміки, водночас Україна має шанс 3-4 місяці жити без карантину, якщо громадяни будуть дотримуватися протиепідемічних рекомендацій.

Джерело: головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко на прес-конференції

Пряма мова Ляшка: “Цей графік показує, коли і як на території нашої країни буде впроваджуватися адаптивний карантин… Цей графік показує, що якщо ми рухаємося без сезонності, у деяких областях нашої країни жорсткий карантин уже може бути введений з 22 червня. Динаміка зростання може показати ці цифри.

Якщо ми підемо по жовто-зеленому сценарію, імовірність того, що влітку ми можемо пройти без карантину також досить висока. 3-4 місяці Україна може прожити без карантину. Головне зараз правильно дотримуватися протиепідемічних норм і м’яко виходити з карантинних обмежень.

Якщо цього не робити, ми можемо запускати певні області в карантин, у тому числі жорсткий карантин. Як це робити, ми прописали в новій постанові Кабінету міністрів, яка була схвалена вчора і набирає чинності наступної середи, 22 червня.Зокрема, в цій постанові написано, що карантин поширюється на території всієї держави до 31 липня і має наступні обмеження: обов’язкове носіння масок у будівлях і в громадському транспорті, діяльність дитячих закладів оздоровлення й відпочинку заборонена до 31 липня, масові заходи – з кількістю осіб не більше, ніж один на 5 кв м, у громадських будівлях, закладах харчування, магазинах – не більше однієї людини на 10 кв м, у транспорті – не більше кількості  місць”.

Деталі: Посилення карантину будуть запроваджувати регіональні комісії ТЕБ та НС,


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: