Франківський драмтеатр претендує на звання “кращого експерименту”

Цього року Івано-Франківський драмтеатр знову заявляє про себе на Фестивалі-Премії “ГРА”.

Цього разу спільно з Veterans, Volunteers and William, проєктом арт-реабілітації українських воїнів з виставою “Дванадцята ніч, або що захочете” за відомою Шекспірівською п’єсою, пише Фіртка із посиланням на сторінку у Фейсбук Фестиваль-Премія ГРА.

Проєкт вже здобув свою прихильність серед глядачів Івано-Франківська, Києва та інших міст України, в яких була “Дванадцята ніч”. Та чи по зубах їй ГРА, дізнаємось у грудні.

Ролі у виставі виконують ветерани і волонтери АТО, які за рік перетворились із мужніх бійців на англомовних акторів лицарів, герцогів, серів, камеристок і графинь.

Весела, іронічна комедія, а поряд з тим, сумна і лірична, оскільки присвятили її актори своїм бойовим побратимам, світлини яких показують наприкінці дійства.


Довідка: Фестиваль-Премія “ГРА” заснований у 2018 році. Засновником та організатором є Національна спілка театральних діячів України.

Головна мета Фестивалю-Премії – об’єднати всі театри країни та презентувати їх найкращі здобутки Україні та міжнародній спільноті, популяризувати національне театральне мистецтво в усіх його жанрах, стилях і формах, визначити провідні тенденції та стимулювати розвиток українського театрального конкурентного середовища.

Фестиваль-Премія “ГРА” проводиться на конкурсній основі один раз на рік за підсумками минулого календарного року і розрахований на участь професійних театральних колективів.

Театральний колектив/заклад, до репертуару якого входить вистава-переможець, нагороджується Дипломом лауреата та грошовою винагородою на реалізацію нового творчого проєкту.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: