Герус про зниження “зеленого” тарифу: Цей закон нічого не вирішить

Голова комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус переконаний, що закон №3658, який зменшує “зелений” тариф не змінить ситуації на ринку.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“..Мій прогноз, цей закон нічого не вирішить. Бо неможливо впихнути невпихуєме. Але якщо треба у цьому переконатися експериментальним шляхом, то давайте переконаємося.

..Якщо в.о. міністра та премєр-міністр вважають, що із прийняттям цього урядового законопроекту вони можуть вирішити проблеми “зелених” тарифів та проблеми платежів “зеленим”, то вони отримали відповідний закон.

Я ж брав участь у багатьох дискусія із “зеленими” лоббістами і добре можу оцінити правдивість їх аргументів, а також розвиток ситуації на 3-4 кроки наперед”, – пише Герус.

За його словами у 2015-16 роках була подібна ситуація, де “щось прийняли аби прийняти”, у 2019-му році знову приймався “закон-імітація”, який зберігав високі тарифи.

“Восени 2019 року “зелені”  мене просили не робити ретроспективного урізання і я пообіцяв такого не реєструвати. Не реєстрував, але наслідки були очевидні та прогнозовані”, – пояснює голова комітету.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: