ГОТУЙТЕСЯ! ЗА МІСЯЦЬ ШКОЛИ ЗАЧИНЯТЬ, А ЧЕРЕЗ ДВА МЕДИКАМ ДОВЕДЕТЬСЯ ВИБИРАТИ КОГО РЯТУВАТИ, А КОГО НІ – ЕПІДЕМІОЛОГ

Коронавірус в Україні щодня б’є рекорди за кількістю нових випадків зараження.

Пише Прикарпаття
Але восени ситуація погіршиться. До кінця вересня школи, ймовірно, закриються через епідемію коронавірусу, діти масово почнуть кашляти.
А в листопаді в Україні може скластися ситуація з COVID-19, коли медикам доведеться вибирати, кого рятувати, а кого ні, розповів лікар-епідеміолог, керівник Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC) Андрій Александрін.

Про це Александрін розповів в інтерв’ю виданню Обозреватель.

За його словами, показники коронавірусу в Україні прогнозовані, тому що у нас йде системне наростання першої хвилі.

“Крім того, у нас не працюють на запобігання поширенню COVID-19 – не працюють з контактними, не проводять епідеміологічних розслідувань в осередках, які не відправляють конкретних контактних людей на самоізоляцію або не тестується їх. Це і позначається”, – сказав епідеміолог.

Александрін підкреслив, що далі ситуація буде погіршуватися, і особливо це буде відчутно в кінці жовтня.

“1 вересня діти пішли в школу. Дитяче населення не є групою ризику, але воно є рушійною силою розвитку гострих респіраторних захворювань. Коли у нас буде накладатися одне на інше, це буде погіршувати ситуацію”, – додав він.

Також епідеміолог вважає, що вже через місяць школи масово закриватимуть на карантин.

“Коли 1 вересня всі масово пішли в школу, в кінці вересня або в середині жовтня всі школи масово позакривають”, – підкреслив він.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: