facebook

КОМАНДА «НАРОДНОГО КОНТРОЛЮ» ФРАНКІВЩИНИ ПІДТРИМАЛА ДОБРОДОМОВА ЯК КАНДИДАТА НА ПОСАДУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

27 жовтня у Києві відбувся позачерговий з’їзд політичної партії «Народний контроль», участь в якому взяла і команда «Народного контролю» Франківщини. Делегати підтримали кандидатуру Дмитра Добродомова, як кандидата на посаду президента України.


«Друзі, ми маємо розуміти, яка наша сьогоднішня місія. Ми маємо передати країну новому поколінню. Нашим дітям, які зараз масово покидають Україну в пошуках кращого життя. Ми маємо побудувати модернізовану, цивілізовану, успішну, мирну країну, яка не має боргів. Я переконаний, що разом ми зможемо знищити стару прогнилу систему. Ми зможемо побудувати нову Україну, в якій хотітиметься жити і розвиватися», – заявив лідер «Народного контролю».


Добродомов наголосив, що покаже кандидатів на ключові посади в країні ще під час виборів.

«Зараз ми беремо на себе відповідальність і готові змінювати країну. Ми стоїмо перед вибором того, щоб не стати заручниками олігархів. Вони обдирають всіх нас. І ми повинні поставити цьому край. Діюча влада робить все для того, щоб зацементувати управлінські процеси в Україні. Через своїх «смотрящих» вони роблять все, щоб залякати українців, тримати нас у зубожінні, щоб знову зі старими політиками, які вже 20 років водять нас по колу, знову нас дурити і заводити в безвихідь.


Я переконаний, що наша політична сила «Народний контроль» готова змінювати країну! Це політична сила нових амбіційних людей. Дякую Дмитру Добродомову і бажаю йому перемоги. Разом ми зможемо!», – заявив очільник «Народного контролю» Прикарпаття Володимир Гергелюк.

Залишити відгук