Міністерство освіти ініціює відтермінування призову в армію для вступників

Міністерство освіти та науки України (МОН) звернулось до Міноборони з листом, в якому просить відтермінувати призов в армію для вступників.

Про це йдеться в пресрелізі міністерства.

До МОН надходять численні звернення вступників до закладів вищої освіти (як на ступінь бакалавра, так і магістра) та їхніх батьків щодо отримання повісток від військкоматів.

Дійсно, цього року початок вступної кампанії перенесено на серпень, а весняний призов продовжено до кінця липня.

Для того, щоб забезпечити можливість для осіб призовного віку стати студентами вишів, МОН звернулось із листом до Міноборони з проханням врегулювати питання надання випускникам відстрочки від весняного призову“, – пише МОН.

 Міністерство освіти та науки України (МОН) звернулись до Міноборони з листом, в якому просить відтермінувати призов в армію для вступників.

Нагадаємо, що у зв’язку з карантином, який було введено в Україні через поширення пандемії COVID-19, весняний призов до армії перенесено на травень-липень 2020 р.

Відповідне розпорядження Уряд прийняв ще 26 лютого 2020 року.

Важливо, що пунктом 5 цього документа передбачено, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: