facebook

На Київщині нардеп Кононенко замість гречки роздає селянам торти (фото)

Мешканці  Хутора Залізного на Київщині отримали до дня села подарунок від народного депутата Ігоря Кононенка у вигляді торту з його іменем. Про це у Facebook повідомив нардеп Віктор Чумак.

«Гречка буває різною…… Навіть буває солодкою.  Але запам’ятайте, кожний шматочок цього тортика – найкоротший шлях у рабство», – написав він.

 

За словами Чумака, на кульках, що роздали дітям, теж був напис – «Ігор Кононенко».

У грудні Ігор Кононенко урочисто відкрив свою громадську приймальню в Обухові Київської області. Тоді ж у партії «Солідарність» повідомили, що він «щотижня зустрічатиметься з мешканцями м. Українка та Васильків».

Перед Новим роком нардеп дарував школярам рюкзаки, а на початку 2018 року разом з губернатором Київщини Олександром Горганом відкривав спортивні майданчики.

5 березня Кононенко відвідав селище міського типу (смт) Глеваха і с. Путрівка (Васильківський район). У Глевасі перший заступник голови парламентської фракції БПП пообіцяв почати в цьому році будівництво школи. А в Путрівці Кононенко заявив про намір побудувати медичну амбулаторію.

У квітні 2018 року Ігор Кононенко заявив, що роздача ним подарунків виборцям є законною, оскільки до виборів іще багато часу. За його словами, подарунки від нардепів чітко не регламентовані, тож це не можна вважати підкупом.

Залишити відгук