Начальника Косівського відділу поліції звільнили з посади

Начальника Косівського відділу поліції звільнили з посади!


До депутата Косівської міської ради Зузяка Володимира численно зверталися люди зі скаргами на начальника поліції.
Як повідомили місцеві жителі, начальник поліції Байдусь Олександр Володимирович часто дозволяв собі неправомірні дії, що перечили не тільки посаді яку він займав, а й взагалі манерам людяності.
Ще у листопаді 2018р. в ЗМІ з’явилася інформація про те, що поліція кришує незаконні вирубки лісу на Косівщині. Провідні телеканали України один за одним висвітлювали це у своїх сюжетах.
Нещодавно, жителька м.Косів прямо в кабінеті слідчого та в присутності слідчого й начальника слідчого отримала порцію ненормативної лексики та побоїв.Даний відео-аудіозапис катування в райвіділі поліції було оприлилюднено в мережі ФБ. Під час обзивання та побиття жінки,начальник поліції також обзивав майданівців та добровольців…і це все в П’яту річницю пам’яті про загиблих на Майдані.
На Різдвяні свята побили одіозного начальника Косівського відділу поліції. Зі слів громади с. Космач даний конфлікт виник між працівниками поліції та жителями села. Конфлікт приїхав та намагався вирішити Байдусь Олександр Володимирович, але через невміння толерантно спілкуватися та хамську поведінку до жителів, закінчилося все для начальника поліції побиттям. Зазначимо, що в листопаді ЗМІ повідомляли, про конфлікт Байдуся з бійцем АТО. Поліцейський в стані алкогольного сп’яніння нецензурною лайкою обзивав чоловіка і намагався його побити.
У свою чергу сам Байдусь заявив, що повідомлення про його побиття є “вигадкою”.


Зузяк Володимир звернувся до Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області із заявою та 15.03.2019 отримав відповідь, що проведено службове розслідування щодо неправомірних дій начальника Косівської поліції. За результатами службового розслідування до Байдуся О.В застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення із посади.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Залишити відгук