Народний депутат України Дмитро Добродомов разом із депутатом Косівської міської ради Володимиром Зузяком провели зустріч із мешканцями Косівщини

24 вересня 2018  року в Косівському Народному домі відбулася зустріч з народним депутатом України Дмитром Добродомовим та депутатом Косівської міської ради Володимиром Зузяком.

На зустріч прийшли активісти «Народного контролю», а крім того – небайдужі мешканці Косова, які переймаються нинішньою політичною ситуацією в Україні.

 

Володимир Зузяк: «До влади потрібно приводити молодих та амбіційних політиків, які можуть вивести Україну на Європейський рівень. Головною проблемою нинішньої влади являється те, що молодь масово виїжджає закордон»

Добродмоов додав, що такі політики мають об’єднуватися та перемагати на виборах.

«Є безліч молодих політичних діячів, це сотні та тисячі нових облич. Волонтерів, громадських активістів. Наша партія стала такою платформою і об’єднала людей, яким довіряють. Але ми маємо об’єднуватися. Адже у нас немає того ресурсу, який має сьогоднішня влада, який мають олігархи, які ведуть свої політичні проекти. Саме тому ми маємо об’єднатися проти цієї системи», – зауважив лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов.

 

 

Газди,

Вікторія Прокоп’юк

 


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Залишити відгук