Помер потерпілий у справі фігурантів розслідування вбивства Шеремета

Потерпілий Михайло Чекурак, на якого фігуранти розслідування вбивства Павла Шеремета Владислав та Інна Грищенки нібито здійснили невдалий замах, помер.

Джерело: Українська правда з посиланням на адвоката Грищенка Віталія Ковальчука.

Деталі: За словами адвоката, Чекурак помер 9 січня. Попередньо – природня смерть. Йому був 61 рік.

Що було раніше:  Двох колишніх добровольців Владислава та Ірину Грищенків затримали за підозрою у замаху на вбивство жителя Косова Михайла Чекурака.

Сам Чекурак був обвинуваченим в організації пограбування власної тещі та підриву її ресторану. Раніше він був судимий за вимагання грошей зі своїх боржників і погрози в їхній бік. У матеріалах справи проти Чекурака слідство зазначало, що він має авторитет у кримінальних колах.

Грищенки нібито зробили вибухівку та 13 липня 2018 року прикріпили її до автівки жертви. Однак вибух не відбувся, а постраждалий сам помітив вибуховий пристрій.

За версією слідства, невдале вбивство було замовним. Місцеві ЗМІ писали, а потім і міністр МВС Арсен Аваков повідомляв, що ймовірним замовником є Василь Шкондеюк, місцевий підприємець, власник туркомплексу, в якому, судячи із соцмереж, неодноразово відпочивало подружжя Грищенків.

За даним УП, слідство вважає мотивом злочину боргові зобов’язання.

Підозру у справі вбивства Шеремета Грищенкам не оголошували.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: