Краса

Правильна підготовка нігтя до манікюру

У наших статтях було представлено безліч варіантів манікюру і нейл-арту. Ми продемонстрували читачкам тематичний манікюр до свят і оригінальні методи нанесення декоративного покриття з незвичайними візуальними ефектами. Єдине, про що ми ніколи не розповідали – у чому полягаєправильна підготовка нігтя до манікюру. Адже кожна дівчина хоче, щоб лак довго тримався, а ручки були привабливими і доглянутими.

Пора виправити це гідне жалю непорозуміння і поділитися секретами популярного стиліста CutePolish. Цей фахівець володіє значним досвідом роботи в сфері нейл-індустрії. Процеспідготовки нігтя до манікюруможна умовно розділити на п’ять основних етапів.

Видалення наявного лакового покриття

Традиційно старий шар покриття видаляється ватним тампоном, змоченим спеціальним засобом для зняття лаку. Звертайте увагу, щоб у складі останнього не було ацетону. Так ви мінімізуєте шкода заподіяна нігтів і шкіри рук.

До більш серйозних способів доведеться вдатися якщо манікюр створювався за допомогою гель-лаку, відрізняється стійкістю. Розм’якшити покриття можна шляхом застосування спеціального компресу. На кожен нігтик слід покласти ватний спонжік, змочений в спеціальному засобі і обернути шматочком фольги. Через десять хвилин імпровізований компрес можна зняти. Лак піде разом з ватним тампоном. Ще один варіант – застосування механічних пристроїв, знімають поверхневий шар декоративного покриття шляхом шліфування.

Обробка кутикули

Мова йде про шкірному валику, навколишньому нігтьову пластину і прагне активно на неї забратися. Розм’якшити кутикулу можна за допомогою спеціального масла. Засіб необхідно нанести на шкіру уздовж краю нігтьової пластини. Прискорити процес можна за допомогою легкого масажу.

Потім кутикула акуратними рухами відсувається з поверхні нігтя. В деяких випадках доцільно її видалення.

Створення форми та обробка поверхні нігтя

Виконується за допомогою пилочки. Якщо нігті сильно відросли або потрібна кардинальна зміна їх форми знадобляться манікюрні ножиці. Шліфування поверхні нігтя виконується за допомогою бафика або «тонкої» пилочки з бархатистою поверхнею.

Шліфування дозволяє вирівняти поверхню нігтів. Це невід’ємна складовапідготовки нігтя до покриття. Після її проведення покриття виходить більш рівним і гладким. Завершити етап слід миттям рук, щоб видалити з них пил, що виникла в процесі шліфування.

Пом’якшення і живлення шкіри

На поверхню нігтів і прилеглу до них шкіру наноситься крем для кутикули. Потім легкими масажними рухами на кисті наноситься живильний крем. Щоб шкіра рук максимально наситилася корисними речовинами можна виконати цю процедуру з вечора.

Видалення слідів жиру

На останньому етапі починаєтьсяпідготовка нігтя до покриття. Ми повторно проводимо обробку нігтів і шкіри навколо них засобом для зняття лаку. З його допомогою видаляються залишки жиру. Далі на нігтики наноситься базове покриття. Воно може мати загальнозміцнюючу і лікувальним ефектом. Якісне базове покриття забезпечує хороше зчеплення» з декоративним шаром і продовжує термін його носіння.

База має світлий тілесний відтінок. Шляхом багатошарового нанесення її можна використовувати для створення легкого і ніжного манікюру.

На цьому процес обробки тапідготовки нігтя до покриття гель-лакомвважається завершеним. Руки придбали доглянутий і привабливий вид, а нігтики стали акуратними і чистими. Ви можете самі вирішити, чи варто наносити декоративне покриття або залишити все як є.

Важливо! Особливості матеріалів, з якими доводиться працювати при виконанні манікюру повинні бути добре знайомі майстру, зокрема їх консистенція і плинність. Від якості базового покриття гель-лаку багато в чому залежить результат і довговічність манікюру. Слід підбирати матеріали з якими найбільш просто працювати: малювати, моделювати й малювати. Але як би майстер не намагався накладаючи на нігті кілька шарів матеріалу, якщо забути про виконання якісного манікюру про красивому покритті можна і не мріяти.