Прокуратура повідомила про підозру прикарпатському лісівнику: Службове недбалість на понад 4 мільйони

Під процесуальним керівництвом Косівсього відділу Коломийської місцевої прокуратури повідомлено про підозру майстру лісу у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України («Службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки»).

Установлено, що підозрюваний не забезпечив належну охорону ввірених йому лісових угідь. В результаті, невстановлені особи вирубали 755 дерев різної породи, що спричинило шкоду державі на загальну суму понад 4,5 млн грн.

Наразі до суду скеровано клопотання про накладення арешту на рухоме і нерухоме майно, що належить вказаній особі. Досудове розслідування триває, інформує пресслужба прокуратури Івано-Франківської області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Також, на офіційній сторінці депутата Косівської міської ради Володимира Зузяка, була опублікована інформація про відкриття кримінального провадження відносно посадових осіб, а саме прокурора Косівського Віділення Мацьківа та екс Начальника Поліції Байдуся Олександра Володимировича котрі своїми діями та бездіяльністю протягом 2017 -2019 рр допустили до незаконного спиляння та вивозу лісу на загальну суму 4,5 млн грн .Кількість незаконно спиляних дерев в Яворівському лісництві становить 755 штук різної породи.

Відкриваємо кримінальне провадження відносно посадових осіб ,а саме Прокурора Косівського Віділення Мацьківа та екс…

Опубліковано Володимиром Зузяком Неділя, 3 травня 2020 р.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: