Родина

Сім’я – болото, діти – тягар?

Питання: «Чому здається, що сім’я – це щось важке, побут і болото, а діти – тягар, і страшно йти у відносини? ».

На жаль, у вас поки що відсутні знання про те, як створюються здорові, надійні, гармонійні стосунки. І немає позитивного досвіду, який вам потрібно буде створити. Є враження тільки про такий сім’ї, якою ви її в своїх думках, на жаль, невдалої уявляєте або спостерігали.

Сім’я – це найпрекрасніше, що є.

Це простір, де ви можете бути самим щасливим, коханим і любити своїх близьких. Бути собою справжнім і бачити поряд з собою щасливих людей.

Здорова сім’я – це де вам не треба змінюватися, щоб вас любили, ви можете залишатися таким, яким ви є і будете прийняті. Це простір, де вам не треба догоджати іншим, щоб вас цінували. Ви – важливий і вибраний такою, якою ви є.

Це простір, де ви побачите свою дружину (-га) на протязі життя самої різної, і навчіться любити за те, що ця людина прожила з вами стільки часу поруч і весь час вибирав вас і підтверджував свій вибір любов’ю, турботою, вірністю і діями.

Це простір, де ростуть і бігають ваші діти, щасливо посміхаючись, стрибають і ходять на головах. Це музика і танці з дітьми в 00:00. Це посмішки дітей, які будуть вас цілувати і говорити, що ви – найкращі тато і мама. Ви будете бачити, як ваші діти зростають і стають справжніми особистостями.

Це взаємність, тепло, любов, підтримка, увага, посмішки, це загальні цінності та інтереси. Це подарунки один одному, вечері за круглим столом, ігри разом з дітьми та прогулянки, це радісні зустрічі і створення прекрасного настрою один одного. Це плече і опори у ваші важкі хвилини вам і партнерові.

Це записки один одному і інтимні таємниці, це флірт і вираження почуттів коханій людині, це тепло душі і спілкування ночами, це йти пліч-о-пліч один до одного і проходити кризи, підтримуючи і допомагаючи. Це нічні прогулянки і залицяння. Це несподівані подарунки і сльози від несподіванки.

Це взаємні дзвінки, коли одночасно люди згадують один про одного і в один момент дзвонять один одному. Це сімейні

Це уважне ставлення, коли партнеру потрібен відпочинок. Це відносини завжди на першому місці по відношенню до будь-яких справах та обставинам. Це щасливі обличчя, які дивляться один на одного, що все це пам’ятають і бережуть один одного.

Тоді у вашій родині є життя! Це можна визначити по посмішкам кожного члена сім’ї. Де кожен відчуває впевненість в собі і в іншому.

А там, де хоча б один член сім’ї пригнічений – це нещаслива сім’я.

У кожної людини повинен бути свій вибір і своє право залишатися собою.