Родина

Жорстка правда – чому справжній чоловік не буде добиватися жінок. Психолог разьяснила

Для початку давайте визначимося з поняттям “справжнього чоловіка” в очах жінок. Він представляється як багатий, щедрий, красивий, атлетичний, розумний, цікавий, забезпечений, сильний і добрий Чоловік.

Але я забула згадати одне найважливіше якість, яке жінки навмисно приховують – зручність! Саме “зручний” чоловік є для них справжнім. Однією може підійти той, хто завжди слухається, а інший – той, хто приносить у дім великі гроші і не задає зайвих питань про витрати.

Якщо сучасна жінка називає вас “справжнім чоловіком”, то не поспішайте приймати це на свій рахунок як комплімент. В наші дні це, навпаки, означає, що ви робите щось не так. І чим більше безглуздого негативу ви чуєте від жінок (тобто, абсолютно не підкріпленої фактами або логікою емоцій), тим більше підстав у вас бути впевненим, що ви робите все правильно.

Так, тепер все ясно! Справжній чоловік – це чоловік, який бере відповідальність не тільки за інших (жінку і дитину), але й за самого себе. Він самодостатній і має адекватну самооцінку. Ця людина сильного духу, непохитний перед жіночими маніпуляціями.

Очевидно, що жіноче і справжнє визначення справжнього чоловіка сильно відрізняються. Однак у них є деякі спільні точки зору, включаючи думка про те, що справжній чоловік повинен добиватися жінок і піклуватися про них. У цій статті я хочу розвіяти цю оману.

Жінки монетизували знайомства. Як я вже згадувала, жінки перекрутили поняття “справжній чоловік” в свою користь. Однак, мені досі не ясно, як це пов’язано з їх справжніми почуттями.

У відносинах мають брати участь обидві сторони. Ситуація, при якій одна сторона вкладає гроші, сили і час, а інша просто споживає, аморальна.

Платити за дорогий вечеря в ресторані повинно бути бажанням, а не зобов’язанням.

Якщо чоловік не розуміє цього і легко спускає свої кровно зароблені гроші на випадкову знайому, то він не є “справжнім чоловіком”, а, м’яко кажучи, дурнем.

Правильний чоловік цінує свій час та ресурси та не буде вкладатися в незнайому жінку, поки не дізнається її краще. Тільки коли він зрозуміє, що вона дійсно заслуговує уваги, він почне активні дії. Це і є правильне ставлення, яке жінкам, охочим отримати все і відразу без зусиль, дуже не подобається!

Гнучкість також важлива сильному чоловікові. Уявіть, що ви стоїте перед зачиненими дверима. Що б ви зробили? Швидше за все, ви просто розвернулися і пішли. Але, за логікою сучасних жінок, чоловік, в такій ситуації, повинен би взяти інструмент і зламати двері.

Насильство не вихід! Якщо жінка з самого початку не виявляє зацікавленості, навіщо вам битися головою об зачинені двері?

Якщо немає симпатії зараз, то чому вона повинна з’явитися потім? – Це дуже незручне питання для сучасних меркантильних жінок.

Справжній чоловік поважає не лише себе, але й думку інших людей. Якщо жінка відмовляє йому в “спілкуванні”, а потім чекає відповідних дій – що це як не класична маніпуляція? Омега, можливо, згадає, що “жінки люблять наполегливість” і кинеться з головою в уготовленную йому пастку.

Але, якщо б жінка могла поглянути на ситуацію з боку, то побачила, що фактично вона очікує, що сильний чоловік, який цінує свій час, буде не тільки бігати за нею, але й умовляти її дати йому ще один шанс. Чи Не здається вам це дивним установкою в жіночих головах?

Насправді немає нічого поганого в тому, щоб чоловікові зробити перший крок до жінки, запропонувавши два-три невеликих жесту уваги. Якщо вона відповідає взаємністю, то продовжуйте в тому ж дусі і розвивайте спілкування. Однак, якщо вона раптом очікує, що її будуть домагатися, краще переглянути своє рішення і завершити спілкування. Це простий принцип, який допоможе справжнім чоловікам заощадити багато часу.

Якщо ці знання допомогли вам рухатися вперед і досягти більшого у відносинах, я дуже рада! Хочу закликати вас підписатися на наш блог, поставити лайк і поділитися цією статтею з усіма друзями і залиште свої коментарі нижче.