facebook

Справа “Роттердам+”: підозрюваний із ДТЕК завчасно прибув до НАБУ

Один із співробітників ДТЕК, якому минулого тижня НАБУ адресувало підозру, за власною ініціативою прибув до бюро для участі в процесуальних діях – раніше, аніж було заплановано.

Про це повідомила прес-служба ДТЕК у Facebook.

“Співробітник компанії добровільно надав вичерпні відповіді на всі запитання, які цікавили представників органу досудового слідства. Він також запевнив, що відкритий до подальшої активної співпраці з НАБУ задля швидшого встановлення істини”, – зазначається у повідомленні.

Як раніше повідомлялося, спеціально для участі в процесуальних діях двоє співробітників ДТЕК, яким було адресовано підозри, перервали планову відпустку та повернулися в Україну.

У ДТЕК, як і раніше, переконані: жодних підстав для висунення підозр співробітникам компанії немає.

“Більше того, безпідставність обвинувачень в незаконних діях підтверджується результатами експертиз та висновків міжнародних аудиторських компаній, які компанія готова надати органам досудового слідства”, – підкреслили в компанії.

І додали, що розраховують на об’єктивне слідство, а також планують “захищати ділову честь та репутацію своїх працівників усіма законними методами”.