США утилізували всі апарати ШВЛ, які їм надіслала Росія

США утилізували всі апарати штучної вентиляції легень, які їм надіслала Росія, жодного разу їх так і не використавши.

Про це повідомляє інформагенство Buzz Feed, передає Суспільне

Федеральна агенція з надзвичайних ситуацій США відправила на утилізацію 45 апаратів штучної вентиляції легень, які на початку року прислала Російська Федерація в якості “допомоги” у боротьбі з пандемією COVID-19.

Російські ШВЛ були прийняті представниками Федерального агентства з надзвичайних ситуацій (FEMA) у Нью-Йорку 1 квітня 2020. Техніку розподілили між лікарнями Нью-Йорку та Нью-Джерсі. Втім, з перших спроб увімкнути російські апарати у них виявили технічні проблеми, тож жоден з них не був використаний за призначенням.

Частина апаратів ШВЛ потребували додаткового обладнання для використання, а друга частина взагалі виявилася пожежонебезпечною. Як повідомили представники FEMA, після виявлення проблем, апарати утилізували з дотриманням умов утилізації, передбачених федеральним законодавством.

Що відомо

  • Навесні 2020 року Росія направила до США вантаж медичної допомоги для боротьби з COVID-19 сумарною вартістю 1 мільйон доларів.
  • Президент США Дональд Трамп назвав російську допомогу “дуже милою”.
  • Пізніше вже США надавали медичну допомогу Росії у боротьбі з пандемією. Сумарна вартість американських поставок становила близько 6,5 мільйонів доларів.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: