Кохання

Сумісність: чоловік-рак і жінка-риби

Дві людини, які однаково відчувають і сприймають реальність, просто приречені на щастя. Чоловік-Рак і жінка – Риби володіють цілим набором схожих якостей, головне з яких – уміння співпереживати й розуміти почуття іншої людини. Сострадательность і лояльне ставлення до недоліків оточуючих роблять їх м’якими і душевними людьми, здатними оточити турботою і увагою своїх близьких. Але чи будуть вони настільки уважними і по відношенню один до одного? Гороскоп сумісності розповість про особливості стосунків пари.

У КОГО ЯКА РОЛЬ?

Рак і Риби не амбітні. Вони здатні поступатися іншому в ім’я миру і спокою в родині, тому, не стануть псувати відносини із-за розподілу ролей. Найчастіше, їх взаємодія базується на розумних компромісів і здатності домовлятися.

Жінка не прагне до влади. Так само, як і чоловік, вона націлена створити затишний, тихий світ, в якому буде жити з обранцем у любові та взаєморозумінні. Найчастіше обидва партнера вносять рівноцінний вклад в сім’ю, не поділяючи обов’язки на жіночі і чоловічі.

Плюси союзу: Чоловік-Рак і Жінка-Риби

У цих партнерів дуже багато спільного. Жінка, народжена під знаком Риби, мрійлива, замкнута, артистична, часто має талант в мистецтві чи любить наводити лад у хаті, щоб він був затишним і красивим. Вона не любить многолюдство, галасливі вечірки і компанії, суспільство рідко виходить без чоловіка, відрізняється відданістю і постійністю, якщо остаточно визначилася зі своїм супутником життя.

У свою чергу Рак теж не прагне покинути будинок, піклується про сім’ю, вкрай рідко проявляє лідерські якості, прямий тиск, і, як і Риби, не любить галасливі компанії і безліч друзів. Крім того, у цих партнерів можуть виявитися однакові пристрасті, інтереси і потреби, навіть домашніх тварин вони люблять одних і тих же. Саме з цієї причини їм легко знайти гармонію і зрозуміти один одного.

 • взаєморозуміння;
 • загальні погляди, прагнення і цінності;
 • прагнення до ніжності, романтизму;
 • однакові погляди на дозвілля, свята, виховання дітей;
 • спокій, гармонійність;
 • відсутність тиску та диктату;
 • загальні життєві цілі;
 • загальне прагнення до будинку, затишку, комфорту;
 • любов до природи, домашнім тваринам;
 • вірність і відданість один одному.

Мінуси союзу: Чоловік-Рак і Жінка-Риби

Недоліки цього союзу починають проявлятись особливо сильно, якщо обидва партнери залежні від батьків і не можуть протистояти їх тиску. Зазвичай Рак пасивний, часто за порадою біжить до своєї матері і в багатьох питаннях поводиться, як дитина, що навряд чи сподобається Рибам.

Буває, що жінка чекає від нього підтримки, любові та уваги, прояви якостей сильного чоловіка, проте Рак не поспішає захищати жінку і відступає у важкі хвилини або залучає до сімейних конфліктів третіх осіб, частіше батьків, друзів або родичів. Це може з часом призвести до значних сварок, особливо якщо обидва знака матеріально залежні від батьків.

Іншою проблемою може стати залежність від шкідливих звичок, відсутність самостійності і невміння протистояти труднощам. Рибам потрібен сильний і вольовий, але не агресивний чоловік, який буде м’яко управляти сімейною ситуацією, а Раку – сильна жінка, у якої є материнські якості. Саме з цієї причини партнери з працею можуть протистояти труднощам і це може привести до розриву.

 • образливість обох партнерів;
 • маніпулювання один одним;
 • поступове накопичення образ і претензій;
 • перекладання провини один на одного;
 • залучення у відносини третіх осіб, частіше батьків;
 • несамостійність одного або обох партнерів;
 • невміння протистояти труднощам ззовні;
 • ревнощі чоловіка;
 • відсутність широкого кола спілкування.

Як знайти спільну мову в парі: Чоловік-Рак і Жінка-Риби

Щоб відносини були міцними, їм треба гідно пройти випробування часом. Навіть якщо на початку відносини були гарними, романтичними, то з часом пристрасть може згаснути через побутові труднощі або особливостей обох партнерів.

Гармонія між партнерами є спочатку, так як у Раків і Риб загальні інтереси, прагнення і цінності. У них приблизно однаковий темперамент, характер, багато спільного, проте тривалі відносини можуть зруйнуватися через взаємних претензій, маніпуляцій і образ. Крім того, цим партнерам важче, ніж усім іншим подолати тиск батьків або втручання сторонніх осіб.

Прагнення обох партнерів до затишку і комфорту може стати перешкодою в житті, заважати розвиватися та пристосовуватися до змін, тому основним завданням цього союзу стає не отримання гармонії, а вміння протистояти перешкодам і тиску ззовні.

Їм потрібно навчитися самостійності, відповідальності, позбутися звички маніпулювати, хитрувати і перекладати відповідальність на партнера, викликаючи в нього почуття провини. Тоді відносини витримають перевірку часом, нудьгу і зможуть подолати всі перешкоди. Тим більше, що між цими партнерами рідко виникають серйозні конфлікти і нерозуміння.

Сумісність пари в ліжку: Чоловік-Рак і Жінка-Риби

Ці партнери часто стають і коханцями. Особливо, якщо обидва партнери невільні, задоволені своїм шлюбом і шукають тепла і розуміння на стороні. Найчастіше це трапляється якщо Рак або Риби знаходяться під тиском другої половинки і хочуть гармонії, любить і розуміє партнера. Буває, що і вільні партнери вибирають несерйозні стосунки, але це відбувається рідше.

Найчастіше Риби і Рак закохані одне в одного, але батьки або власні матеріальні розрахунки заважають їм з’єднатися. У ліжку ці партнери чудово доповнюють один одного. Єдине, що може зіпсувати такі відносини – нудьга і зловживання алкоголем. Не варто розраховувати, що відносини з невільним партнером стане романтичними і приведуть до шлюбу. Рак роками може зустрічатися з Рибами, палати закоханістю, але так і не зважитися порвати з законною дружиною, якою б вона не була.

Риби теж можуть вести подвійну гру досить довго, проте навіть за сильної закоханості вони рідко кидають сім’ю. Саме з цієї причини інтимні відносини для них можуть призвести до великим стражданням і звинуваченнями партнера в нерішучості. До речі, серед Раків нерідкі ситуації, коли вони в стані закоханості не наважуються зробити пропозицію і одружуються за розрахунком, нерідко диктуемому батьками.

Раку і Риб підсвідомо тягне один до одного, особливо якщо стосунки з постійними партнерами не склалися або виявилися конфліктними.

Сумісність пари в шлюбі: Чоловік-Рак і Жінка-Риби

Гарне поєднання, якщо обидва партнери самостійні і незалежні від батьків. Рак і Риби чудово розуміють один одного, у них дуже багато спільного, вони легко вирішують побутові проблеми всередині сім’ї. Навіть після штампу в паспорті в їх відносинах триває романтика, і вони завжди знаходять один в одному щось нове і цікаве. Оточуючим здається, що між ними ідеальні стосунки, взаємна любов і гармонія, що у деяких людей нерідко викликає заздрість.

Буває, що один з партнерів стає привабливим для сторонньої людини настільки, що недоброзичливець хоче зруйнувати його сімейні стосунки. І налаштувати стороннім людям Раку проти Риб і навпаки дуже просто, так як обидва партнера чутливі і можуть відрізнятися недовірою та підозрілістю. Дуже часто це призводить до образ, сварок і постійної ревнощів, яка руйнує стосунки.

Буває, що Рак не справляється з зовнішніми труднощами, тому йому дуже важко пристосуватися до подружнього життя. Це теж призводить до розриву, особливо якщо Рак чекає від дружини підтримки та уваги. Зберегти шлюб можна тільки в тому випадку, якщо обидва партнери навчаться протистояти зовнішнім труднощів і нести відповідальність за свої вчинки і слова.

Сумісність пари в дружбі: Чоловік-Рак і Жінка-Риби

Прекрасне поєднання, яке може народжувати дружбу на довгі роки, якщо не на все життя. Рак і Риби відразу знаходять спільну мову, у них схоже світогляд, бажання і прагнення, а якщо друзів пов’язує ще й якесь загальне захоплення, наприклад, музикою, танцями, чимось ще, тим для розмов їм не вичерпати ніколи. Ці партнери часто стають друзями, і це може продовжуватися протягом тривалого часу.

Однак Рак може знайти в Рибах вірну подругу, з якою він хотів би прожити до старості. Тому дружні відносини часто переходять в романтичні, навіть якщо обидва партнери не вільні. Якщо відносини в родині себе вичерпали, ці партнери починають жити разом. Однак їм важко переживати скандали, які неминуче виникають між колишніми чоловіками і дружинами. Саме з цієї причини дружні відносини між цими партнерами можуть перерости в романтичні, якщо тільки їх пов’язує спільне захоплення, хобі.

Дружні стосунки між Рибами і Раками не перейдуть в романтичні тільки в тому випадку, якщо законні відносини хоча б одного з партнерів гармонійні і спокійні.

Сумісність пари в бізнесі: Чоловік-Рак і Жінка-Риби

Складне поєднання, якого астрологи слідують уникати. Це відбувається тому, що Риби і Рак, незважаючи на взаєморозуміння, спільні цінності та інтереси, не звикли брати на себе ініціативу і проявляти лідерські якості.

Бізнес часто вимагає рішучих дій, свободи і самостійності, а ці партнери звикли перекладати відповідальність на іншу людину або покладатися на лідера. Їм важко протистояти труднощам, проявити рішучість, тому партнерам не варто займатися спільним бізнесом.

Це поєднання може бути хорошим тільки в тому випадку, якщо обидва знака знаходяться на рівній посаді, не підкоряючись один одному. Якщо жінка-начальник, а чоловік-підлеглий, відносини можуть призвести до серйозного безвиході у справах. Крім того, Рак буде уникати відповідальності і рішучості, тому перекладе свої обов’язки на чужі плечі.

Якщо чоловік-начальник, то Риби можуть виявитися відповідальним працівником. Однак через відсутність у обох партнерів лідерських якостей їх спільна справа може швидко прогоріти.

Що потрібно знати Жінці-Рибам про Чоловікові-Раку

Чоловік-Рак привабливий, може підкорити жіноче серце своєю запобігливістю, м’якістю, спокоєм і терпінням. Однак за оманливою м’якістю і теплотою може ховатися великий егоїзм і примхливість.

Цей чоловік звик перекладати відповідальність на чужі плечі, йому потрібна жінка-лідер, яка не буде вимагати від нього якостей «справжнього чоловіка», може взяти частину відповідальності за сімейні відносини на себе. Він нерідко знаходить собі супутницю, яка в союзі виконує роль психологічної матері. Саме з цієї причини Рибам важко ужитися з такою людиною, адже жінка цього знаку і сама мріє про сильного чоловіка.

Рак може бути приємним і ніжним чоловіком, який буде робити все для благополуччя сім’ї і дітей. Єдине, чого від нього не варто вимагати, це лідерських якостей, агресивності і вміння протистояти зовнішнім труднощів. Рак звик відступати перед перешкодами і робити так, щоб інші вирішували його проблеми. Тому, якщо ви готові керувати ним, спрямовувати його в потрібне русло, тоді це ваш варіант.

Рак може змінити дружині і приховати це, але такий вчинок пов’язаний не з обманом і зрадою, а слабкістю. На жаль, дуже багато представників цього знаку слабкі на жінок і алкоголь, але не всі.

Що потрібно знати Чоловікові-Раку про Жінку-Рибах

Жінка, народжена під знаком Риб, може здатися ідеальною дружиною, подругою, про яку ви давно мріяли. М’яка, усміхнена, боязка і ніжна, вона здатна підкорити серце чоловіка з першого разу. Деколи її чарівність не зникає навіть після довгих років шлюбу, що чоловіки відчувають. Саме з цієї причини вони можуть писати їй записки, призначати побачення і не приховувати інтерес, навіть якщо поряд з нею є законний чоловік. Тому випробуванням вашого союзу може стати ревнощі.

Пам’ятайте, що Рибам необхідно чоловічу увагу, особливо якщо робота жінки пов’язана з творчістю. За вдачею жінки цього знака вірні своєму обранцеві, хоча і можуть дозволити собі флірт на стороні, але не більше. На справжню зраду така жінка вирішиться лише в тому випадку, якщо ви будете на неї тиснути або вона зустріне більш цікавого, як їй здається, супутника життя.

Ще одна особливість Риб – це пристрасть. Жінка цього знаку може виявитися віддана своїй справі, захопитися живописом, підлогу денсом і багатьом іншим, присвячуючи цьому все свій час. На жаль, вона схильна більше інших пристрасті до алкогольних напоїв, шопінгу і багато чому іншому.

Іноді після народження дитини вона з люттю береться за його розвиток і виховання. Тому не варто ревнувати її до захоплень, забороняти і обмежувати її свободу – це буде першим кроком до розриву з нею. Краще розділіть її захоплення, і вона нагородить вас відданістю і любов’ю.