Кохання

Як прийняти розставання

Улюблений повідомив, що втомився від відносин, хоче взяти паузу і пропонує розлучитися? Ви не знаєте, що робити: рвати на собі волосся і вмовляти дати вам ще один шанс, або відпустити і забути? Як правильно реагувати на розлучення, щоб зберегти шанси на відновлення відносин?

Якщо ви відчуваєте, що ось-ось розлучитеся з чоловіком, скористайтеся моєю інструкцією. Вона допоможе вам правильно вести себе в цей складний момент.

Вірні кроки

В ситуації, коли чоловік вирішив взяти паузу або зовсім припинити відносини, ваші дії будуть залежати від того, яким чином він вам про це повідомив:

Варіант №1: віч-на-віч

Тобто, особисто при зустрічі повідомив валт своє рішення розлучитися.

Зберігайте спокій

Так, я уявляю, як важко це зробити. Я й сама була на вашому місці і знаю, що нелегко тримати себе в руках, коли здається, що світ звалився. Але від вашої реакції багато залежить. Чим спокійніше ви приймете цю новину, тим вище шанси, що чоловік швидше захоче помиритися з вами.

Як це працює? Ви зайшли в дорогий бутік. Консультант з радістю зустріла вас і проводила в примірювальну. Наступні 3 години ви крутилися біля дзеркала, приміряючи нові речі. А консультант отвешивала компліменти, як чудово сидить на вас цей модний жакет.

Але в підсумку вам нічого не сподобалося. Ви подякували і попрямували до виходу. І в цей момент на вас обрушився шквал негативу: «Так ти, невдячна, та я на тебе стільки часу витратила, а ти нічого не купила! Та краще б я приділила увагу тому, кому реально була потрібна моя допомога! ». Ви б захотіли повернутися в цей магазин? Думаю, немає.

Якщо чоловік побачить, що ви гідно прийняли звістку: не влаштовували скандал, не били посуд, не звинувачували його і не плакали, то він з більшою ймовірністю захоче до вас повернутися. В цій я розповідаю, як позбавитися від негативу по відношенню до чоловіка.

Скажіть, що любите і не хочете розлучатися

Але, незважаючи на це, як би боляче і важко вам не було, ви поважаєте його як особистість. Приймаєте його рішення піти або взяти паузу і не будете перешкоджати йому.

Сказати це потрібно спокійно. Без сліз. Без гордовитості в голосі. Так ви покажете, що ви доросла і свідома людина. Це викличе повагу у чоловіка. Якщо ви читаєте це тоді, коли вже розлучилися і влаштували скандал, то відправте колишньому повідомлення, в якому просите прощениеза свою поведінку і приймаєте його рішення піти.

НЕ бороніть того, щоб чоловік забрав речі

Якщо ви живете у чоловіка, то я рекомендую їхати якомога швидше, а не залишатися зі словами: «Можна я в тебе ще трохи поживу? ».

Чому важливо відпустити чоловіка і звільнити його від свого товариства?

По-перше, це потрібно для самого чоловіка. Він повинен якомога швидше залишитися один, щоб відчути, що таке жити без вас.

Зараз він представляє свободу наступним чином: це легко, можна робити все що захочеться, попереду прекрасне світле майбутнє.

Але як тільки він опиниться один, вдихне простором і незалежністю, він зрозуміє, що все не так, як він уявляв. З часом почне сумувати з того часу, коли ви були разом,нудьгувати вам.

Але це буде тільки після того, як він дійсно усвідомлює, що це таке, коли вас немає поруч. І чим швидше це відбудеться, тим більше ймовірність, що він захоче повернутися і помиритися з вами.

По-друге, це потрібно для вас. Продовжуючи жити спільно, ви піддаєте себе емоційному насильству. Ви ж не робот 24/7 тримати себе в руках, стримуючи злість, образу, і сльози. І, продовжуючи перебувати весь час поруч з чоловіком, ви збільшуєте шанси якось вибухнути і виплеснути на нього весь свій гнів. А це негативно позначиться на його бажання повернутися.

В-третіх, щоб чоловік захотів помиритися і відновити стосунки, він повинен побачити, що ви дійсно змінилися. Що знову стали такою, як в самому початку відносин, коли тільки познайомилися. І щоб він помітив цю трансформацію, краще знаходитися на відстані. Як говориться, чужі діти ростуть швидше.

Тобто, коли ви не бачите людину, вам явно видні зміни в ньому. А не коли ця людина знаходиться постійно поруч. У цьому разі побачити зміни практично не можливо. Щоб правильно пройти трансформацію і стати такою як коли ви тільки познайомилися з чоловіком, необхідно діяти згідно з особливим рекомендацій.

Після того як ви виконаєте ці три кроки, необхідно рухатися далі. Про те, що ще потрібно зробити, щоб відновити стосунки, я розповідаю на своєму майстер-класі «Як повернути коханого за 5 тижнів». Реєструйтеся по цьому . Побачимося!

Варіант №2: по телефону

Наприклад, зателефонував або відправив повідомлення, в якому повідомив про своє рішення розлучитися.

Також зберігайте спокій

Але головне – не виплескуйте свої негативні емоції на партнера. Можна написати в нотатках хльосткий відповідь. Але ні в якому разі не відправляти йому. В цій я розповідаю, як правильно помститися чоловікові після розставання.

НЕ пропонуйте зустрітися, щоб «все обговорити»

Не треба відповідати: «Давай поговоримо, давай я приїду і ти мені все скажеш в очі» і т. д. Зрозумійте, що якщо чоловік пішов на такий крок і вирішив розлучитися по телефону, значить, у нього були вагомі причини. Він явно не хотів говорити особисто.

Можливо, він вважає, що ви накинетеся на нього, почнете умовляти залишитися, чи плакати і кричати. А він не хоче відчувати дискомфорт. І нічого кращого не придумав, як повідомити про своє рішення по листуванню або телефоном. Тому не потрібно пропонувати чоловікові зустрітися, щоб поговорити.

Напишіть, що любите і не хочете розлучатися

Але незважаючи на це, як би боляче і важко вам не було, ви поважаєте його як особистість, приймаєте рішення і не будете перешкоджати йому. Це дуже важливий крок. Про це я вже говорила раніше.

Підсумок

Не важливо, як чоловік повідомляє про своє рішення. Вам в будь-якому випадку потрібно завершити діалог на спокійній ноті. Коли чоловік говорить або пише, що вам потрібно розлучитися, не можна спускати на нього всіх собак і обнуляти всі позитивні асоціації з вами.

Так, вам не вдалося зберегти союз. Але нехай останнім взаємодія з вами залишить позитивний відбиток у пам’яті улюбленого чоловіка. Тоді у вас точно будуть шанси на відновлення відносин.