Сумського екс-депутата вбила його дружина – прокуратура

Анатолій Жук
0542.UA

У ході слідства встановлено, що вбивство екс-депутата Сумської міськради Анатолія Жука 2 серпня скоїла його дружина.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

“У ході слідства встановлено, що між подружжям Жук були непрості стосунки, жінка неодноразово розповідала близьким людям, що чоловік застосовує до неї фізичну силу, певний час вона проживала окремо від потерпілого. При цьому, розлучитись із чоловіком вона не могла, оскільки він погрожував забрати в неї дитину. Відтак жінка ретельно спланувала вбивство свого чоловіка”, – йдеться в повідомленні.

Ганна Жук, 1987 р.н., дружина екс-депутата

Ганна Жук, 1987 р.н., дружина екс-депутата

У прокуратурі повідомили, що 2 серпня дружина Жука відправила 10-річну доньку на таксі до своєї матері.

“Жінка підпалила кімнату в будинку, де відпочивав Анатолій, а сама, щоб забезпечити собі алібі, поїхала з водієм, з яким мала близькі стосунки, сплачувати за комунальні послуги в центр міста. Хоча до цього вона систематично сплачувала рахунки через мережу Інтернет”, – зазначили там.

Аліса Жук 2008 р.н., донька вбитого

Аліса Жук 2008 р.н., донька вбитого

Анатолій Жук, прокинувшись, самотужки загасив пожежу, зателефонував дружині, і вона повернулась додому.

“Після того, як зіпсовані пожежею речі винесли з будинку, Анатолій ліг відпочити на подвір’ї, а водій поїхав на автозаправку. Не зупинившись на невдалій спробі та скориставшись тим, що чоловік заснув, жінка взяла його пістолет марки СZ-75, який незаконно зберігався у них вдома, та тричі вистрелила в сплячого Анатолія”, – повідомили в прокуратурі.

Олександр Яценко 1990 р.н., водій Жука

Олександр Яценко 1990 р.н., водій Жука

Відповідно до висновків експертиз, на руці, верхній частині джинсів і блузі жінки, в які вона, згідно зібраних доказів була одягнена на час вчинення злочину, виявлено сліди продуктів пострілу. Причиною пожежі у кімнаті був підпал.

“Після вбивства 8 серпня 2018 року жінка разом із дитиною та водієм перетнули державний кордон України та виїхала нелегально до Російської Федерації без намірів повертатись у країну”, – йдеться в повідомленні.

7 вересня прокуратурою області спільно зі слідчим управлінням поліції у спосіб, передбачений КПК України, 31-річній дружині потерпілого оголошено про підозру. ЇЇ дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство), ч. 2 ст. 194 (умисне пошкодження майна шляхом підпалу), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) КК України.

У прокуратурі додали, що на даний час готуються офіційні процесуальні документи для оголошення підозрюваної в міжнародний розшук та екстрадицію.

Як повідомлялося, 2 серпня екс-депутата знайшли застреленим на подвір’ї власного будинку.

Поліція розглядала кілька версій трагедії – від убивства на побутовому ґрунті до вчинення злочину у зв’язку з професійною діяльністю Жука.

Повідомлялося, що, за однією з версій, до вбивства екс-депутата може бути причетна його дружина.

9 серпня стало відомо, що дружина і донька вбитого Жука зникли. Також зник водій екс-депутата.

22 серпня стало відомо, що вдова екс-депутата Жука із донькою перебуває у Росії. Вона попросила у РФ політичного притулку.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Залишити відгук