У Франківську презентували мобільний додаток “Межа” для екскурсій містом

Сьогодні, 1 жовтня, на території Палацу Потоцьких презентували мобільний додаток “Межа”.

Він розроблений у рамках однойменного фестивалю-переберії міських культур. Такий подарунок вирішив залишити по собі фестиваль, щоб жителі могли проходити інтерактивні екскурсії містом, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

“Ми хотіли, щоб в місті залишилось щось цікаве після фестивалю. Спочатку планувалося, що в додатку будуть екскурсії містом, але в нас є вже такий додаток. Тому додаток був приречений перетворитися на гру з квестами, в гру “полювання за скарбами” в межах міста“, – говорить один із авторів додатку Остап Українець.

Їх можна буде проходити у будь-який зручний час. Такі екскурсії допоможуть краще пізнати історію та сучасне життя міста. Додаток включає 26 історичних точок середмістя. Можна буде розгадувати загадки й ребус, або просто обрати екскурсійний формат.

За декілька днів до фестивалю додаток можна буде завантажити на мобільний і пройти квест-екскурсію з ребусами, аудіо та відеопідказками. У середмісті користувач відшукає маркери, які проведуть його найвидатнішими точками Івано-Франківська. А на події за це ви отримаєте подарунок.

“В додатку потрібно буде відмічатися на точках. На деяких точках можуть дати хитрі питання. Їх є 4 типи. Гра починається з того, що вам приходить повідомлення. В місці, аби підтвердити, що ти там був, треба знайти зображення. Є на стінах графіті як підказка, може бути вивіска закладу, треба буде здогадатися що саме. Правила гри – отримати натяк куди йти, прийти туди і просканувати зображення. За відповідні точки і правильні відповіді ви отримуєте бали“, – розповідає дизайнер мультимедіа Денис Овчар.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: