У Франківську водій автобуса поїхав з двома малолітніми дітьми без мами

У селі Березівка близько 7 ранку, водій комунального автобуса №47 рушив з двома малолітніми дітьми без мами, яка залишилася на зупинці та не встигла зайти.

Про це в мережі повідомила франківчанка Леся Бунь, пише Типовий Франківськ.

За її словами, вона стукала у двері автобуса та кричала, що її діти залишилися всередині, але водій не реагував.

“Сьогодні у селі Березівка біля 7:00 сталося наступне – на зупинці мої діти (2 і 3 клас) зайшли в автобус разом з іншими людьми а я не встигла зайти бо водій вже закрив двері і почав рух!!!! Відповідно я находу стукаючи в вікно кричала що в автобусі мої діти і показувала на шкільний рюкзак що тримала на плечі!!!! Він зупинився відкрив тільки свою частину дверей в кабіні і з крикам “я за тебе платити не буду”. Я показую рукам на салон що діти всередині, щоб відкрив двері й випустив малих з автобуса і на емоціях сказала “ти що дурак дітей мені випусти” після чого він емоційно закрив двері і почав рух хоча я продовжувала стукати по автобусі!!! Водій не зупинився!!!!” – йдеться у дописі.

Жінка наздогнала комунальний транспорт на зупинці “Велмарт” на вулиці Коновальця.

“Спинила попутню машину і на зупинці “Велмарт” на Коновальця забрала шокованих дітей з автобуса!! Давайте зробимо цього водія відомим! Фото додаю! Хтось має вплив на таких водіїв чи йому це зійде з рук??? Куди він малих дітей збирався везти??? Руслан Марцінків прийміть будь ласка міри”, – пише пані Леся.

В КП “Електротранс” ІФ зазначили, що проводять перевірку.

“Доброго дня. Зараз проводиться збір відеоматеріалів з даного автобуса. За результатами їх опрацювання буде викладено нашу позицію, щодо даного інциденту”, – прокоментували у підприємстві.

Оксана Олексюк в коментарях зауважила, що на цьому маршруті завжди виникають проблемні ситуації.

“На цьому маршруті постійні проблеми.Люди вже з початку карантину не мають можливості нормально добиратись на роботу і навчання.Автобусів докуповують, а нічого не змінюється. Ця ситуація можливо якось вплине.Але гірко від того, що діти постраждали. Ви лише уявіть в 7.00 вони вже стоять на зупинці і так добиратись у школу ..?” – написала вона.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: