Родина

У колишнього партнера нові відносини. Як з цим впоратися і рухатися далі?

Розставання позаду, і ви відчуваєте, що змирилися з ситуацією. Але потім раптом ви побачили на вулиці? Ваш колишній партнер і його нова любов. Як подолати черговий етап розлуки і прийняти свою та його нове життя?

Вона красивіше мене? Що вони роблять зараз? Вони ходять у ті ж ресторани, в які ми ходили разом? Одружаться вони? Він воліє її мені? Ці руйнують спокій думки дуже часто приходять вам в голову, як тільки ви дізнаєтеся про нові стосунки свого колишнього партнера, іноді навіть тоді, коли і у вас вже є нові відносини. особливо коли у вас спільне місце проживання, робота, невелике місто. Насправді біль від самого розриву майже не зникла, і нам доводиться мати справу з іншою ситуацією у відносинах. До того ж, можливо, десь у душі, ми потай сподіваємося, що колишній партнер теж страждає і може навіть хоче повернутися. А тепер все, тепер нам ясно, що ні. У нього нова любов.

І ось тоді в жінці з новою силою зростають негативні почуття, і всі вони стосовно свого колишнього, в якому ми тепер бачимо причину всього зла, що відбувається з нами.

В такі моменти, звичайно, вкрай складно прийняти нові відносини свого колишнього. А якщо є спільні діти, це ще складніше, дитина так чи інакше згадує у промові тата, зустрічі з папою, це для вас ваш чоловік – це ваш колишній, а для дитини немає. Проте дитина не може зрозуміти всю ситуацію так, як її знаємо ми, дорослі. Інтуїтивно діти дуже добре сприймають почуття батьків і не розуміють, як вести себе з ким-то в такій новій ситуації. Що ж робити? Звести до мінімуму зустрічі з колишнім? Піти з роботи? Щоб впоратися з ситуацією, дуже корисно залікувати рани, які ви завдали один одному у відносинах. І після того, як рани заживуть, а в ідеалі навіть після того, як кожен увійде в стан спокою всередині самого себе, ось тоді і ви, і ваш колишній зможете вступити в нові відносини сміливо і усвідомлено. Але жінкам це зробити важче. Чоловік легше перегортає цю сторінку свого життя, він не розтягує страждання на довгі роки, навіть якщо вони у нього були. Що залишається робити жінці?

Перестаньте думати про них

Іноді думати і порівнювати свої відносини – це нормально, особливо на початку, але присвячувати всі свої думки 24/7 тільки колишньому і його нового життя руйнівно, і з цим потрібно щось робити. Чим раніше ви перестанете жити його життя, тим раніше ви перестанете заподіювати собі біль.

Ставте собі правильні питання

Але не порівняльні типу «чим я гірше», а що ці відносини значили для вас: чи справді ці відносини були необхідними в той момент життя, що хорошого вони привнесли у ваше життя, за що ви вдячні своєму колишньому партнерові? Зосередьтеся на собі, побудьте егоїстом. Запишіть, які уроки ви винесли від цих відносин? Згадайте всі хороші моменти.

Почніть щось нове

Важкий, але важливий крок – перестаньте запитувати спільних друзів про те, як справи у колишнього, чим він займається, подобаються вони один одного і т. д. Все це призводить лише до порівнянь і негативним емоціям. Почніть піклуватися про що-небудь іншому. Подумайте, про що мріяли, що так довго відкладали за старих відносин, що хотіли зробити, але не робили. Зараз найкращий час, щоб знайти для себе задоволення. Починайте контактувати з новими людьми, займайтеся новими справами і, найголовніше, працюйте над своїми відносинами з самою собою. Якщо зовсім важко переключитися, спробуйте на час заблокувати колишнього. До того ж, вам же відомий той факт, що часто реальність життя людей в инстаграме не відповідає дійсності, а инстаграмное досконалість може взагалі не відповідати дійсності. І тоді трапляється, що нові відносини і життя колишнього чоловіка ви сприймаєте як кращі, ніж ваші й безхмарні.

Прийміть свої емоції

Важливо не соромитися своїх емоцій, приймати їх, не заперечувати і не пригнічувати, в тому числі і негативні. Природно, що спочатку ви будете ревнувати і порівнювати себе з новим партнером колишнього. Прийміть його життя як можете. Навіть якщо дуже важко. Ці почуття нормальні. Ви навіть можете сказати своєму колишньому, що вам не дуже приємно бачити його нове життя в даний момент. Не звинувачуйте його в нових відносинах, не влаштовуйте сцен ревнощів. Якщо ви і цього не можете зробити, спробуйте звернутися за допомогою до фахівця. Особливо, якщо ви перебуваєте в контакті з-за дітей чи по роботі. Почуття, які ви відчуваєте, можуть викликати у вас бажання поговорити з колишнім, покритикувати його і його нову дружину чи дівчину, помститися або спробувати якимось чином змагатися з нею. Але хоча деякі з цих подій можуть тимчасово полегшити наші почуття, вони не допоможуть вам у довгостроковій перспективі. На думку експертів, потрібно взяти себе в руки, розставити пріоритети і рухатися далі.

Поставте крапку

Позитивне в нових відносинах колишнього ще і в тому, що ви можете, нарешті, зможете змиритися з розривом і не сподіватися, що знову зійдетесь. І єдина можливість рухатися далі – це знайти в цій ситуації щось позитивне.

Тому ви повинні свідомо працювати над тим, щоб припинити стосунки всередині себе. Один із способів – прийняти нового партнера як нову реальність. Недобре бачити в нових партнерів демонів, які тут тільки для того, щоб нашкодити вам і впиватися емоціями жертви. А якщо у відносинах є діти, навпаки, знайдіть в собі сили і прийміть як колишнього друга, до якого завжди можна звернутися. Насправді, і ваш колишній може мати такі ж негативні почуття і емоції. Ви цього не знаєте. Тому просто разом встановіть певні правила і намагайтеся слідувати їм і зустрічатися один з одним. Діти, собаки, сім’я, друзі не повинні ставати засобом помсти. Не ставте їм ультиматуми: або ви, або він. Не обмовляйте на колишнього в його присутності і не викликайте непотрібних сварок. Важливо розуміти, що це точно не зруйнує нові відносини, це просто викличе стрес у дітей.

Якщо ревнощі і стрес від нових відносин дійсно великі і не можуть бути подолані, ну що ж, тоді не звинувачуйте себе. Іноді це дійсно вище наших сил. Зверніться за професійною допомогою. Важко розлучатися і ще довгий час справлятися з цим – дуже складна життєва ситуація, і не потрібно боятися просити про допомогу, якщо відчуваєте, що маєте потребу в ній.