Родина

Хто повинен бути в пріоритеті: дружина і сім’я, або мати

Коли дівчина і хлопець створюють сім’ю, то сім’я повинна бути на першому місці. А, точніше ДРУЖИНА, це в біблії так написано. А на другому і третьому місці діти і батьки.

Якщо чоловік одружився, то головна жінка для нього – дружина. Без варіантів. Я сама свекруха-відносини з сином відмінні, але. Одружився – значить, пріоритети помінялися.

У мене одна невістка. Стосунки хороші, спілкується зі мною з задоволенням, дзвонить, якщо щось треба обговорити “між нами, дівчатами”. З мамою невістки я теж в хороших відносинах, бачимося не часто (ІН, НГ, 8-е березня), але коли зустрічаємося – завжди на позитиві. #Діти 1,5 роки тому робили ремонт у себе – майже кожен день ходили до нас з чоловіком за порадами. Що прийняли, що зробили по своєму – це нормально.

Потрібно підтримувати хороші відносини, але жити окремо, і ні в що не втручатися. Невістка – чужа #дочка, і вихована не нами. Дорожче, все одно, своя #мама. Якщо не подобаються стосунки у молодій сім’ї, можна зробити зауваження лише своєму синові(тільки його критикувати, а не її, щоб не бути крайнім в їх розборках). Вони один одного вибрали, вони свою родину самі повинні будувати. Матеріально допомогти? Так, потрібно. Запитають ради? Порадити. А лізти в сім’ю не потрібно.

У нас ще дві дочки, я, ще – і #теща. Ніколи не втручаюся в їхні справи Це їх сім’ї. Запитають – відповім, ні – промовчу. Зяті у мене – золоті, саме тому, що роблять моїх дочок та онуків щасливими. А ідеальних людей не існує. Головне, щоб у родині був лад, мир і благополуччя.

Якщо, теща приймає #зятя, як сина, а #свекруха невістку, як дочка – тоді і шлюби будуть існувати щасливими.

В конфлікті завжди винен старший! Він повинен бути мудрішою. Однак, як правило, страждає невістка з-за ревнощів свекрухи. Ми своїм дітям, всім трьом, допомогли з покупкою квартир, і сказала, що ніколи

По своєму досвіду знаю: краще жити окремо, навіть з світової свекрухою(тещею) і з світової невісткою(зятем), зі спільним проживанням – світу не буде.

Свекруха не розуміє чи що, що вона робить боляче своєму синові, коли лається з його дружиною? Всі діти виросли, вони самі собі господарі, а якщо і живуть в будинку свекрухи, то вже, будьте ласкаві, не пакостите їм, як – то не дуже красиво. Сама ж колись була невістками,

Деякі матері вважають своїх синів власністю(називають вголос – опорою в старості), ревнують жінкам, з якими живуть їхні сини і, постійно намагаються тримати на повідку! Калічать їм життя, розводять – роблять їх нещасними. У більшості: свекрухи – це егоїстки,

Ще, коли жінка виховувала сина сама, без допомоги чоловіка (вдова, розлучена, мати – одиначка, чи чоловік – ні риба ні м’ясо). Її ревнощі легко з’ясовна, але не є виправданням. Це призводить до так званого психологічного инцесту між матір’ю і сином, Як наслідок, така мати ніколи не віддасть свого синочка іншій жінці, тому що, для неї він є фактично чоловіком. Син може від безвиході спитися, захворіти, наслідки будуть дуже сумними, але його мати ніколи не зізнається у своїй неправоті, і буде йти до кінця. Правда, якщо, наприклад, син від безвиході поб’є її до смерті або приріже, особливо під впливом алкоголю або наркотиків.
Ось, якщо такий фігньою страждає жінка, у якої нормальний чоловік, люблячий, забезпечує її фінансово і с@уально, то я можу сказати, що така дамочка просто біситься з жиру.
Так що жінки – думайте і не страждайте всякою нісенітницею. Діти це не ваша власність, і вони

Про свекрух ще скажу, що не всі вони погані, к, жаль, таких свекрух одиниці. І, бувають виправдані випадки, коли вона намагається відкрити очі своєму синові. Дуже часто невістки трапляються нездари і ледарки. Недотепу можна навчити(цим і повинна займатися свекруха, якщо це не зробили в її родині), і буде чудова дружина. А, ось ледарки і скандалістки, ніколи не будуть хорошими дружинами. Але, заміж дуже хочуть, і шукає такого хлопця, щоб не дуже активним був, швидко підкаблучником зроблять, народять дітей і, все – пропав. Я знаю випадки, коли

Невістки теж повинні думати, як вибудовувати стосунки хороші. А, у багатьох, я дивлюся, тільки і здатні корчити пики, і брудом свекрух поливати.

В аптеці почула таку розмову: Одна жінка, вже за 70 років, сиділа на диванчику, губи підфарбовані, причесочка, капелюшок. Та, інша, набагато молодше, стояла і з нею розмовляла, теж, цілком пристойно виглядала. Так ось, ця, яка – молодший, запитала про дітей. Та жінка, старша, відповідає, що у неї два дорослих сина. Жінка – молодший, відповідає їй у відповідь: “О, так, ви бездітна, якщо сини, то ви бездітна. “

Згадала приказку, яку мама любила повторювати: “Краще чотири свекра, ніж невестушка одна”.

Нехай у наших дітей буде все чудово, а у нас – в двійні. У своєму віці хочу душевного спокою, а не ці розбірки, де шукають вщипнути. Живіть в радості, подяки кожному дню. Хай буде мир на землі, ясне небо над головою,

Всім добра і терпіння! Здоров’я вам та вашим родинам!