Родина

Головні проблеми жінок! Сучасна жінка і чоловік. Відносини, сім’я, складності побуту

Чому саме так називається матеріал, напевно тому, що багато сучасні жінки в корені відрізняються від жінок які були двадцять років тому, не кажучи вже про піввікову давність.

Сучасний світ стрімко змінюється, ритми життя стали просто шаленими, природно і жінки змінилися з плином часу. Стали більш комунікабельні, самостійні, ініціативні, стрімкі і так далі.

Але всі ці фактори, призводить не лише до позитивних моментів, але і труднощів, які жінкам доводиться долати, переживати і миритися.

Ось з цих чинників, які були наведені вище, виникла думка, сісти і написати матеріал, про життєві труднощі сучасних жінок.

Проблеми безвідповідальності і не тільки її?

Можна скільки завгодно наводити прикладів, як будується побут, життя, мир, тощо. Але основою, як була, так і залишається сім’я. Сімейні цінності є благом, але і великою відповідальністю.

У всі часи при взаємовідносинах з жінкою брав на себе відповідальність за захист сім’ї, добробут, побут, дохід, дітей і самої жінки. Але з роками мабуть, щось поламалося.

Чоловіки просто стали безвідповідальними. Вони стали вважати, що якщо жінка стала самодостатньою, ініціативної, більше стало у неї прав ніж рані, то відповідальність на себе брати не варто, а потрібно перекладати на жінку. Тільки от є проста істина, якою б не була жінка, вона залишається жінкою.

Мабуть, є самий основний життєвий момент, який створює проблеми сучасним жінкам. Окрім основної, є ще й другорядні складності.

Знайти себе у праці і відпочинку?

Як не дивно це звучить, багато жінок стали працювати без відпочинку. Час, який витрачається на роботу і дороги до неї, складає велика частина часу життя. Багато людей за очі скажуть, що жінки нічого не роблять. Але тільки потрібно задуматися, крім роботи, жінки їдуть додому, готують їсти, у вихідні займаються дітьми, прасують, перуть, прибирають, ходять по магазинах і так далі.

При всьому цьому різноманітті дій, більшість жінок встигають займатися своїм зовнішнім виглядом, завжди виглядають ефектно. А от часу на відпочинок, у них взагалі не залишається. Це ще вони «біч» сучасної жінки.

Знайомство і стосунки?

У питанні знайомств і взаємин з чоловіками, чи чоловіком, стало занадто багато протиріч. Починаючи від безвідповідальності чоловіки, закінчуючи тим, що у жінки просто немає часу.

Ускладнилося ще й тим, що багато людей перестали знайомитись у реальному житті, а в основному знайомства відбуваються «віртуально», через інтернет. Це і є проблема. Виникає багато проблем з тим, що чоловіки обманюють про свій сімейний стан, роботі, дохід, місце проживання, дітей.

У кінцевому підсумку виходить так, що у більшості жінок створюється на сайтах знайомств, соціальних мережах і месенджерах, безліч уявних знайомих, з км вони навіть і не бачаться, а тільки листування. Є випадки, коли у жінки може бути в «друзях» кілька тисяч анкет і підписок на чоловіків, з усіма листування йде, але далі не заходить. Так відбувається через зростання цифровізації, брак часу, помилкового почуття своєї популярності і уваги.