facebook

У консульстві Угорщини, в українському Берегові видають угорські паспорти під присягу Угорщині та шампанське – Карпатська Січ (ВІДЕО)

Сьогодні, 19 вересня на своїй сторінці в Фейсбук НР “Карпатська Січ”   розмістила інформацію та відео про те, що в українському Берегові видають угорські паспорти під присягу Угорщині та шампанське.

На відео чути, як громадяни України вголос присягають на вірність іншій державі, а саме Угорщині.

“Присягаю, що вважаю Угорщину своєб батьківщиною. Буду вірним громадянином, захищати і служити Угорщині.

Хай допоможе мені Бог!” – такі слова клятви промовляли охочі отримати угорський паспорт.

 

ВАЖЛИВО!
У консульстві Угорщини в українському Берегові видають угорські паспорти під присягу Угорщині та шампанське

Процедура супроводжується келихом шампанського на честь отримання другого громадянства та інструкціями – не повідомляти про отримання документів українській владі. При цьому громадяни України вголос присягають на вірність Угорщині.

“Присягаю, що вважаю Угорщину своєю батьківщиною. Буду вірним громадянином, захищатиму і служитиму Угорщині. Хай допоможе мені Бог”, – тричі повторюють громадяни текст клятви на тлі угорського прапора. – йдеться в тексті опублікового на офіційній сторінці НР “Карпатська Січ”

Присяга на вірність Угорщині в українському місті!!!

ВАЖЛИВО!У консульстві Угорщини в українському Берегові видають угорські паспорти під присягу Угорщині та шампанське Процедура супроводжується келихом шампанського на честь отримання другого громадянства та інструкціями – не повідомляти про отримання документів українській владі.При цьому громадяни України вголос присягають на вірність Угорщині."Присягаю, що вважаю Угорщину своєю батьківщиною. Буду вірним громадянином, захищатиму і служитиму Угорщині. Хай допоможе мені Бог", – тричі повторюють громадяни текст клятви на тлі угорського прапора.#карпатська_січ #karpatska_sich

Опубліковано Карпатська Січ Середа, 19 вересня 2018 р.

 

Після гімну власники нових угорських паспортів отримують інструкції від угорських дипломатів. “Приховуйте від державних структур України факт отримання угорського громадянства”, – закликає угорський дипломат.

У консульстві Угорщини в Береговому поки ніяк не прокоментували запит журналістів щодо цього випадку.

 

“СБУ мабуть не має часу” – обурються в коментарях люди.

Раніше, Верховна Рада України встановила штрафи за приховування факту отримання іноземного громадянства 2 жовтня 2012 року. За закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо громадянства” проголосувало 264 депутати.

Закон встановлює, що неподання або несвоєчасне подання заяви громадянина, який добровільно отримав іноземне громадянство (підданство), а також копії документів про громадянство тягне за собою стягнення штрафу від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 510 грн.). Ті самі дії, вчинені чиновниками органів державної влади або місцевого самоврядування, тягнуть за собою стягнення штрафу в розмірі від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн.).

Кримінальної відповідальності за брак повідомлення – немає. Єдиним покаранням, що може бути застосоване до громадянина України, котрий має паспорт iншої держави, — втрата громадянства України.

Конституцією України ЗАБОРОНЕНО В УКРАЇНІ ПОДВІЙНЕ ГРОМАДЯНСТВО!

 

Ірина Кравець-Дирда

Залишити відгук