У ПРЯМОМУ ЕФІРІ ПОБИЛИСЯ НАРДЕПИ БАРНА ТА ЛЕВЧЕНКО

Інцидент стався на телеканалі «Рада». Спочатку народні депутати Олег Барна (БПП) та Юрій Левченко (ВО «Свобода») сперечалися, а коли в обох словесні аргументи закінчилися, почали доводити свою правоту кулаками.

Інформує Західний аргумент

До цього народні обранці обмінялися кількома «теплими словами». Зокрема, Олег Барна заявив, що політики, які не були в зоні проведення АТО, не мають права навіть говорити про воєнний стан та про бюджет, потім назвав «Свободу» – «імпотентом», оскільки її члени «вміють лише патякати та ляпати, але нічого не роблять». Натомість «свободівець» Левченко назвав колегу по парламенту «парислужником олігархату». Тоді Барна перейшов на «ти» і порадив своєму опонентові «прикрити ротик і піти воювати в АТО».

Своєю  чергою Юрій Левченко згадав, як Барна «п’яним врізався в трамвай у Києві, що той аж перекинувся».  Після цих слів нерви у Барни не витримали і він накинувся на «свободівця» з кулаками.

Цікаво, що  у це момент ніхто із присутніх у студії не поспішали розбороняти нардепів, а лише спостерігали, чим усе закінчиться.

Нагадаємо, у жовтні нардеп Олег Барна вже був у центрі скандалу – його обурило питання журналіста, чи не соромно йому «кнопкодавити», політик облаяв його і пішов. Згодом художній керівник «Студії Квартал 95» Володимир Зеленський запустив у Facebook флешмоб #ідітьусраку.

 


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР:


Мітки: ,

Залишити відгук