facebook

В Ужгороді працівники поліції пограбували зупинку, а також загрузили в авто бруківку (ВІДЕО)

Учора видання 0312.ua повідомляло про кричущий факт пограбування нової автобусної зупинки на вулиці Митній в Ужгороді. Відео, нагадаємо, опублікувала компанія Ужнет, котра, власне, і побудувала згадану зупинку.

На відеокадрах видно, як невідомі особи відламують та крадуть дорожній знак, а також загружають до авто, імовірно, бруківку.

Згодом журналіст Віталій Глагола, перевіривши номерні знаки авто, зафіксованого на відео, опублікував ім’я його власниці. Нею виявилась жінка, яка працює на посаді слідчого в Ужгородському районному відділенні поліції Ужгородського відділу поліції Головного Управління НП в Закарпатській області. Окрім того, її чоловік, який також має право на керування згаданим авто, працює інспектором на Закарпатській митниці ДФС.

У зв’язку з цим редакція видання 0312.ua звернулась по коментар до Головного Управління НП в Закарпатській області. Там повідомили, що наразі вирішують питання про призначення службової перевірки і внесення відомостей до ЄРДР.

«Службова перевірка проводитиметься спеціальним підрозділом, який перевірятиме, чи причетна ця особа до вчинення даного правопорушення чи ні», – пояснили правоохоронці.

Тим не менш, наразі у справі немає заяви від постраждалої сторони. Оскільки зупинку готуються передати у комунальну власність, така заява має надійти від теперішнього власника. Зараз слідчі працюють над з’ясуванням деталей у цій справі та, зокрема, виясняють чи мав місце факт крадіжки.

Залишити відгук