Космос

Важлива ингрессия 2023 або перехід юпітера в телець на цілий рік

Вже 16 травня 2023 року Юпітер покине знак Овна і зайде до Тельця, де і влаштується до 26 травня 2024 року.

Юпітер в астрології називають планетної Великого Щастя. Так, він, дійсно, сприяє процвітанню, дарує шанси і можливості, але при цьому, все-таки, основна його функція – розширення, значить, нарівні з збільшенням благ, він ще й примножує наявні проблеми. Юпітер розширює зону впливу кожного знака, який потрапляє, багаторазово підсилює його міць і енергії, які рясним потоком транслюються нам, поглинаючи все світове співтовариство, адже, як ніяк, він відноситься до категорії соціальних планет.

Давайте згадаємо, як проявляє себе Юпітер в Овні, задовольнимо таким чином ретро-Мерк, займемося ретро-аналізом прожитого року. Юпітер В Овні перебував з травня 2022 року. Таке положення планети породжує певні ідеології, програм, глобальні процеси, вчення, закони, які, завдяки войовничим овновским енергіям, починають активно впроваджуватися і навіть насильно нав’язуватися соціуму. Раз вже місцеперебування Юпітера – Овен, то тут не обійтися без буяння пристрастей, без завоювань, без жорсткої конкуренції і спраги влади, без хижацьких інстинктів і гострої потреби всіх і вся показати, хто в домі господар. Але, що цікаво, при Юпітер в Овні шуму і крику більше, ніж реальних дій. До речі, марнославство, гордість, честолюбство, впертість і егоїзм цвітуть у цей період пишним цвітом. Яскраво проявляють себе люди з лідерськими здібностями або наділені в цей момент великий владою, але їх дії можуть бути різноспрямованими. Одні виявляться благородними лицарями, натхненними якоюсь ідеєю і, виходячи з почуття ентузіазму і альтруїзму, здатними повести людей за собою до світлого майбутнього. А інші, з-за власних комплексів і страхів, за бажання утримати владу і відстояти свій авторитет, при чому не рідко, чужими руками і за допомогою інтриг, можуть кинути маси в тартарари.

А що ж Юпітер у Тельці, під впливом якого ми будемо жити майже цілий рік? Такий транзит може дати інерцію суспільству, обумовлену сильною потребою хоч якоїсь стабільності. Але тут є ризик, пов’язаний з ригідністю, консерватизмом, з бажанням утримати щось, не дуже гарне, але що вже стало таким рідним звичним. Багато можуть з особливою ретельністю чіплятися за те, що було раніше, мріяти про повернення минулого, забуваючи, що життя – це завжди рух вперед, у майбутнє. Таке небажання змін може призвести до дуже болючого переживання якихось втрат, втрат, спровокувати опір необхідних змін, чогось нового, але дуже важливого для нашої подальшої еволюції.

Під впливом Юпітера в Тільце, у людей можуть з новою силою почати проявлятися прагматизм і розважливість. Реалізм, здоровий глузд і почуття міри будуть переважати над глибинними інстинктами. З’явиться націленість на результат, а не на процес. Прокинеться, нарешті, об’єктивне, здорове оцінювання ситуації, без зайвих емоцій.

При такому транзит можна вдало вирішити свої фінансові проблеми, закрити борги, запустити програму поліпшення власного життя, але за умови, що до цього часу вже є достатньо високий рівень фінансової грамотності, і рішення приймаються з позиції розуму, вигоди, а не почуттів.

Юпітер у Тельці – це час дій, роботи, важкої і наполегливої праці, впертого руху до мети, відмова від ілюзорного, мрійливого, відірваного від реальності існування. Краще, щоб зусилля були спрямовані на вирішення проблем, на виправлення допущених помилок і на створення міцного фундаменту подальшого майбутнього. На енергіях Тельця, посилених Юпітером, все це стає максимально можливим, тільки важливо відмовитися від принципу “авось” і від надії на удачу, везіння або Господа Бога. Телець – це земний знак, він не терпить витання в хмарах, тільки працю, роботу.

У глобальному масштабі Юпітер в Тільце може призвести до переважання творчих енергій над загарбницькими. Можуть бути запущені ідеї та процеси, спрямовані на зміцнення суспільства. Влада в якихось країнах буде націлена на з’ясування потреб свого народу, на врахування його інтересів при прийнятті рішень, законів, соціальних програм. Але це відбудеться не відразу, так як Телець – все-таки повільний знак. В інших країнах довготерпіння людських мас може прийти кінець, особливо там, де пресинг був надто жорстким, в тих державах можуть бути сильні народні невдоволення, хвилювання і вибухи, може навіть виникнути небезпека лютих опорів і тотальних переворотів.

При Юпітері у Тельці будуть акцентовані фінансовий, банківський, економічний, продовольчий сектор. Швидше за все, це будуть сфери більшої нестабільності, але на які буде спрямована основна увага влади. Ну, і раз Телець – земний знак, то без теми географічних кордонів, зміни територій теж може не обійтися.

Найяскравішими періодами транзиту Юпітера Бичка будуть вхід планети в цей знак і її вихід з нього, тобто травень 2023 і травень 2024 року. Ингрессия Юпітера Тільця почнеться з дуже напруженою конфігурації, Великий Хрест, в який будуть включені опозиція Марс – Плутон, а також світова Вісь Долі з Юпітером на Висхідному Сайті. А вихід Юпітера із зони Тільця позначиться цілим скупченням планет у межі цього знака, сюди увійдуть Сонце, Венера, Уран, Юпітер і Селену. Швидше за все, це може говорити про зародження якоїсь глобальної проблеми у травні 2023, пошук рішення якої займе цілий рік, і вихід ми побачимо лише в травні 2024.