Спорт

Як часто тренуються професійні футболісти?

Під час передсезонного і регулярного сезону гравці тренуються до 30 годин в тиждень. Розклад тренувань може значно змінюватись в залежності від пори року.

Міжсезоння може становити всього 2-3 тижні на рік, і це період відновлення з легкими тренуваннями.

Календарний рік ділиться на 3 сезону для професійного футболіста:

  • Передсезонна підготовка
  • Регулярний сезон
  • Міжсезоння

Перейдемо до тренувань.

Біг!

Порівнюючи статистику бігу в різних видах спорту, Runnersworld повідомив, що футболісти долають колосальні 7 миль в кожній грі.

Це включає в себе поєднання частих невеликих рухів, коротких і довгих спринтів і бігу підтюпцем протягом 90-хвилинної гри.

Стрибки, біг, ведення м’яча, тактичне розуміння гри і сильні удари, після перерахування всього цього ми можемо почати розуміти, наскільки фізично виснажливим може бути цей вид спорту.

Здатність робити це регулярно (іноді два або три рази на тиждень) протягом усього сезону вимагає найвищого рівня фізичної підготовки.

Давайте подивимося, як часто тренуються футболісти і що саме вони роблять, щоб залишатися у формі, підтримувати і підвищувати свій рівень майстерності, а також готуватися до ігор.

Передсезонна підготовка

Передсезонні тренування інтенсивні, часті і вимагають додаткових відновлювальних сеансів. Він починається з легкого, але розвивається в напрямку важких робочих навантажень, пов’язаних з тоннами бігу.

Мета цього полягає в тому, щоб досягти максимального рівня фізичної підготовки, зберігаючи при цьому ризик отримання травм як можна нижче.

Гравці можуть тренуватися до 3 разів на день. Ближче до кінця передсезонки основна увага на заняттях більше приділяється футболу.

Навчання повинно включати розвиток навичок, а також закладання основ для того, якою тактичний підхід буде застосований протягом сезону.

Звичайний день не обов’язково існує в житті професійного футболіста. Дні тренувань варіюються в залежності від часу року або від того, коли буде зіграна наступна гра.

Коли немає гри в середині тижня, команда, як правило, проводить з понеділка по п’ятницю, готуючись до свого матчу в суботу або неділю.

Сеанси на початку тижня зосереджені на відновленні після попередньої гри. Тренування в середині тижня інтенсивніші, на них основну увагу приділяється силі, швидкості і навичкам роботи.

Інтенсивні тренування слабшають і приймають тактичний оборот по мірі наближення ігрового дня.

Розклад Тренувань

Гравці зазвичай тренуються вранці і після обіду. Ранкові заняття зазвичай включають розминку і активізацію м’язів, роботу на швидкість і спритність, командні тренування і роботу в тренажерному залі.

За цим слідує настільки необхідна дозаправка (обід! ).

Хоча день футболіста розбитий на кілька етапів, в день проводяться 2 основні тренування – вранці і вдень.

Включаючи ігрові дні, гравці зазвичай тренуються 5-6 днів на тиждень. Команди рідко інтенсивно тренуються в дні поїздок.

Міжсезонна підготовка

Міжсезонна підготовка залежить від конкретної людини. Для гравців стало звичайною справою наймати особистого тренера і навіть шеф-кухаря або експерта по харчуванню, щоб подорожувати з ними у відпустку.

Більшість професіоналів докладають узгоджені зусилля, щоб залишатися у формі і здоровим, навіть під час простою.

Це зовсім не схоже на старі часи, коли гравці, як відомо, втрачали форму, за повідомленнями, зловживаючи їжею і алкоголем!

Міжсезоння тепер розглядається як час для гравців, щоб підвищити свій рівень фізичної підготовки, збільшити силу і підготуватися до майбутнього сезону.

Акаунти гравців в Instagram заповнені фрагментами їх міжсезонних тренувань.

Відпочинок І Відновлення Після Тренувань

Те, що постійно забувають в сучасній грі, – це акцент, зроблений на відпочинок і відновлення.

Недотримання правильних методів відновлення між сеансами та іграми може збільшити ризик отримання травм і привести до зниження продуктивності.

Ми бачимо, як гравці виступають на піку своєї кар’єри набагато пізніше. Кріштіану Роналду, якому 36 роки, ще не почав свій занепад.

Златан Ібрагімович продовжує домінувати в MLS і в свої 39 років.

Будьте здорові!