Квіти

Як поливати драцену?

Тільки один з видів драцен «Сандера» може завжди перебувати у воді і чудово себе почувати. А інші ж види вкрай важливо не передати. Тому що занадто частий полив і застою води в горщику викликає загнивання коренів.

Зразкові періоди поливу Драцени: літо 1-2 рази в тиждень, зима – 1-2 рази на місяць

Головне правило поливу: не перелити, ця рослина не переносить надлишок вологи. Поливати потрібно помірно, зразкові періоди: літо 1-2 рази в тиждень, зима – 1-2 рази на місяць. Просочуватися водою повинен тільки самий верхній шар ґрунту, над коренями. За рахунок цього в нижніх шарах горщика земля буде завжди трохи вологою – якраз такий, як і треба драцену.

Потреба в поливі можна визначити по грунту: якщо грунт просохла на 3-4 см вглиб, то точно пора поливати.

Увага! Воду треба лити зверху, по краю горщика, щоб не мочити підставу стовбура. Полив драцени через піддон неприпустимий.

Також рослина буде вдячне, якщо після поливу ви трохи розпушіть грунт, давши їй насититися киснем.

Запам’ятайте, з драценою працює правило – краще недолити, ніж перелити.

І ще один важливий момент – для драцен в першу чергу необхідний вологе повітря, тому періодично обприскуйте рослина, особливо в опалювальний сезон.

Буде здорово, якщо періодично ви будете робити «Дощик» . Душ – це один з найбільш сприятливих способів поливу для кімнатних квітів, в тому числі і для драцени. Що добре, під час цієї процедури змивається вся пил з кожного листочка.

Постарайтеся не лити воду в горщик, а тільки на листочки, щоб не перетворити землю в болотце.

Драцена після такого «купання» віддячить вас бурхливим зростанням і соковитою зеленою листвою.

Відфільтрована вода кімнатної температури.

Якість і температура води для поливу.

Якщо є можливість використовувати фільтровану воду кімнатної температури. Якщо такої можливості немає, то підійде і відстояна вода з під крана. Тільки, будь ласка, не поливайте холодною водою. Жодна кімнатна рослина не любить холодну воду. Квіти починають хворіти, погано ростуть і можуть навіть загинути.

Взагалі, Драцена одне з моїх улюблених кімнатних рослин, вона досить невибаглива у догляді, а якщо дотримувати прості правила, не переливати, використовувати воду кімнатної температури з фільтра і періодично обприскувати, то рослина швидко і пишно зростає, оживляючи і прикрашаючи собою будь-який інтер’єр.