Квіти

Гіппеаструм. Чому іноді він не цвіте і як цього уникнути?

Той, хто хоч раз спостерігав за стрімким зростанням квіткової стрілки і захоплювався величезними квітками цієї рослини, назавжди залишається закоханий у нього. При дотриманні нескладних правил агротехніки цибулина буде жити у Вас в будинку довгі роки.

Для посадки потрібно квітковий горщик об’ємом не більше трьох літрів, грунтова суміш, що складається з 2 частин дернової, 1 частини листової землі, 1/2-1 частини перегною, 1 частини торфу і 1 частини піску. (Підійде так само будь готовий грунт для квіткових рослин). При посадці цибулину потрібно заглибити не більше, ніж на половину – дві третини.

Горщик не потрібно брати занадто великий.

Для того, щоб цибулина радувала Вас цвітінням довгі роки, обов’язково необхідні в період росту і цвітіння часті (1-2 рази на тиждень) підживлення будь комплексним мінеральним добривом для квітучих рослин. Органічні добрива використовувати не рекомендується, із-за ризику виникнення хвороб цибулини.

Місце для рослини бажано вибрати світле, але захищене від прямих сонячних променів.
Приблизно через місяць після закінчення цвітіння необхідно поступово скоротити полив. Після в’янення листя горщик з цибулиною можна прибрати в темне місце (температура зберігання цибулини в період спокою – кімнатна).

Деякі квітникарі скаржаться, що другий раз цибулина не цвіте. Це відбувається тоді, коли рослині забувають влаштувати період спокою. Він необхідний для повторного цвітіння!

Через 4-6 тижнів після посадки цибулини гиппеаструм розквітне.

Влітку можна винести горщик з гиппеаструмом на відкритий балкон, терасу. Дуже добре себе почуває і у відкритому грунті, тільки необхідно стежити за тим, щоб рослина не потрапило під заморозки, завчасно викопати і перенести в будинок.

Вже видно, що на зміну першому квітконосу відразу розпуститься другий. . Загальна цвітіння триватиме не менше місяця.

Ось конкретно цей гиппеаструм вирощено моєї доброї знайомої, яка вперше зайнялася кімнатними рослинами. Зараз у неї горять очі і вона вже планує нові рослини і для будинку і для дачі )))

А вже що говорити про дітей! Мені здається, що гіппеаструм – це кращий вибір для того, щоб прищепити любов любов до рослин дітям!

Моя чотирирічна онучка допомагала мені садити цибулину, і потім кожен день бігла перевірити, на скільки вона підросла і питала чи не пора вже полити ))