Город

Як посадити часник без «заморочок». Без борозенок і іншої нісенітниці

Покроково з я покажу весь процес посадки часнику і продемонструю кінцевий результат. От Ви мені скажіть: “Навіщо робити дренаж, якщо більшість давно садить часник не на полі, а на високих грядках? “. Правильно, не навіщо. Проте, як і раніше звучать поради насипати в борозенки (будь вони неладні) будівельний або річковий пісок. Який нібито завадить зубчикам часнику гнити.

Є ще маса шкідливих порад, але не буду витрачати Ваш час, шановні читачі на перерахування цих дурниць. Пропоную просто посадити часник.

Просто, без танців з бунами, без непотрібних восени підживлень (поживні речовини вже все є в зубчике часнику, який встигне вкоренитися і буде зимувати в землі).

Отже, от п’ять кроків, які підійдуть для посадки будь-якого часнику.

По-першеПерекопати грядку і розрівняти поверхню граблями

По-друге. Я завжди заздалегідь вирішую, скільки часнику буду садити. Сьогодні мова йде про зимник, це великий часник. Зубчики я відбираю найкращі та великі

По-третє. Відразу роблю лунки. Всі лунки по всій поверхні грядки. Це дуже швидко, тому що земля в даний момент дуже пухка як пух

В-четвертих. Можна і зовсім не перекопувати грядку. (найчастіше я так і роблю), але ж пишу для всіх:)) Тому, самі подивіться на свій грунт

У мене тут лежала скошена з газону трава, тому грунт м’яка. Можна було навіть і лунки не робити, а відразу садити, вдавлюючи зубчики часнику в грунт.

По-п’яте Розкладаю часник по ямочкам

Оскільки це дуже простий процес, то тут і говорити нема про що. Однак, останнім часом з’явилися городні фейки (брехня), в яких хтось придумав, що зубчики часнику потрібно якось орієнтуватися по сторонах світла. Це повна нісенітниця.

Спочатку хтось вирішив пожартувати, або просто не знав про що б ще написати, ось і придумав. Садимо просто без цих заморочок. Як в руку зубчик взявся, так і садимо.

По-шосте. Закопуємо за допомогою граблів

Ні підгодовувати, ні поливати не потрібно.

У нас часник на зиму не вкривають, він тому і “зимник”, що зовсім не боїться морозів і повного промерзання грунту. Але у мене завжди багато мульчі з трави. Я його застосовую в основному для поліпшення ґрунту від бур’янів.

Навесні ця ж трава стане добривом, тому що вона містить багато азоту. Це ж органіка:))